reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
gosiacy ale ten twoj maluszek juz duzy sie wydaje w lezaczku!!!ty masz taka ciemna karnecje???a włoski tak mu sie kreca??:szok::szok::szok:
 
gosiacy ale ten twoj maluszek juz duzy sie wydaje w lezaczku!!!ty masz taka ciemna karnecje???a włoski tak mu sie kreca??:szok::szok::szok:

Maluch rośnie strasznie szybko:-) już jedno pudło zamałych ubranek spakowane. Moja karnacja jaśniuteńka jak ściana tylko tata jest murzynem, a i tak wydaje mi sie że jak na mulata to Maliś ma jasną karnację. Włosy też ma po tatusiu czarne i bbbbardzo kręcone.
 
mam pytanie jak wy robicie te zdjecia bo moj maly za kazdym razem jak chce mu zrobic zdjecie skacze jak nakrecony-uwielbia aparat-problem w tym ze jego mama jest kompletnym amatorem i nie wie jak robic te zdjecia kiedy on sie rusza, za kazdym razem wychodza zamazane
niby aparat ma opcje "zdjecia w ruchu" ale to nie dziala albo ja cos zle robie


A moj z kolei fika na lozku smieje sie a jak biore aparat to tak sie na niego gapi w pelnym skupieniu ze ciezko trafic na ladny usmiech :-D i tak lezy bez ruchu wpatrzony
 
dzisiejsze fotki ze spacerku i ubierania choineczki :biggrin2: (choinka jeszcze niekompletna, ale już nie mogłam się powstrzymać :-D)

wol_error.gif
Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (581x600).
picture11783.jpg

picture11784.jpg

picture11782.jpg

picture11781.jpg


NIESTETY KIEPSKA JAKOŚĆ BO Z TELETONU :-(

i jeszcze choinka w nieoficjalnej (niekompletnej) wersji :biggrin2:

picture11785.jpg
 
reklama
Do góry