reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
Hahaha az mi sie przypomnialo jak kiedys Nati nazbierala stokrotki,ale juz starsza byla umiala chodzic, i trzymala kwiatuszki w raczce, dojechalismy do domu,a zostaly same lodygi prawie hahahaaa smieszne to bylo.
Z Kinia narazie nie mam takich problemow,nawet jak bylismy nad morzem to nie brala piasku do buzi tylko w raczke i wypuszczala :)
 
eee moja qrde pół piaskownicy by zjadła gdybym jej tylko pozwoliła, a i tak kilka garści uda się jej zjeść , co do trawy , to czasami lepsza niż kosiarka hahahah
 
A to Igi z wieczornego spacerku :)
 

Załączniki

  • DSC00150.jpg
    DSC00150.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC00144.jpg
    DSC00144.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC00159.jpg
    DSC00159.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC00155.jpg
    DSC00155.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC00147.jpg
    DSC00147.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 41
A to my :)
 

Załączniki

  • DSCN5618.jpg
    DSCN5618.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 56
  • DSCN5572.jpg
    DSCN5572.jpg
    65,3 KB · Wyświetleń: 56
  • DSCN5620.jpg
    DSCN5620.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 55
  • DSCN5607.JPG
    DSCN5607.JPG
    25,8 KB · Wyświetleń: 59
  • DSCN5549.jpg
    DSCN5549.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 55
Madzieńka super sesja widać że miał fajną zabawę :-)
DOODA extra zdjęcia tez bym tak w basenie poplywała ale moja by tak napewno nie usiedziała spokojnie, to w tym wózku super wyglada hehe mały ogrodnik a minka na końcu no rozbrajająca :-D
 
reklama
Madzienka zdjecia rewelacja,ja juz nie moge sie doczekac golych stopek u Kini.. U was czuc lato u nas jesien :)
Dooda to samo! swietne zdjecia, a to jak spi u mamusi, fantastyczne :))
 
Do góry