reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

:rofl2:
 

Załączniki

  • 101_0944.jpg
    101_0944.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 49
  • 101_0947.jpg
    101_0947.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 39
  • 101_0936.jpg
    101_0936.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 46
  • fg.jpg
    fg.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 49
  • 101_0938.jpg
    101_0938.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Toja sliczna córeczka smieszka tak samo jak moja :)
Michałek sliczny chłopczyk ale smoczki tego typu co na ost. fotce to dla mnie przeginka oszpecaja dziecko sa brdziej obrzydliwe niz zabawne
 
Michalek super gosciu :) Ale faktycznie ten ostatni spoczek be.. Wczoraj moja Nati widziala taki w sklepie tu u nas, z lizakami czy z czyms, a ja mowie, nie no be jest,...
 
Pooglądałam sobie troszkę Waszych zdjęć, cudne macie maluchy :-) jak ten czas leci :-) jak mi synek pozwoli to też postaram się wrzucić bo bardzo dawno mnie tu nie było u Was :-)
 
Wszystkie dzieci śliczne. Dziewczynki piękne zarówno jak Amelia z tymi dużymi niebieskimi ocxzkami jak i córcia Toi ze zniewalającym uśmiechem:)
Igorek ślicznie już stoi, gratulacje dla takiego zdolniach
Maciuś aTobie gratuluję ślicznych ząbków:)
 
reklama
Do góry