reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
nie było mnie tu jakiś czas, oglądam, oglądam i nie mogę wyjść z podziwu, jakie te nasze dzieciaczki już duże, patrząc na moją Natalkę tego nie widziałam ale jak oglądam Wasze bąbelki, śliczności, niektóre już mogą się pochwalić ząbkami, my jeszcze bezzębne :)
Natalka około 7 kg, zdjęcie postaram się podesłać jak wrócę do domu, byłam kilka dni w Olsztynie u rodziców, teraz siedzę u teściów ale jutro wracamy do Wa-wy.
Pozdrawiam wrześnióweczki z dzieciaczkami :-)
 
Hania jutro kończy pół roczku.. z tej okazji dodaję kolaż.. "jak Hania się zmieniała"

:-)
w kolejności:
1dzień, 1 miesiąc, 1,5 msc, 2msc, 3 msc, 4msc, 5,5msc i 6msc
 

Załączniki

  • 5 msc.jpg
    5 msc.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 78
Och Eli! Ona jest przesłodka! A poza tym to mam słabość do imienia Hania bo tak ma na imię moja siostra którą bardzo bardzo kocham. Ucałuj ją ode mnie ;-)
 
duma Michałka rozpiera :-D
 

Załączniki

  • 100_9544.jpg
    100_9544.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 59
  • sf.jpg
    sf.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 66
  • do wywo4.jpg
    do wywo4.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 52
  • egfsd.jpg
    egfsd.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry