reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
He he he moja Julka to raczej typ ponuraska niestety.
Tak zadko sie usmiecha...częściej ma taka swoja nadętą minkę.
Śmieje się że wdała sie w tatusia...a tak chciałam aby we mnie byłaby wiecznie usmiechnieta :)
No ale moze to jeszcze sie zmieni???
 
oli hahahahha to już kolejna Twoja wpadka.. :-D niedługo Cię tu dziewczyny zlinczują.. ale ja rozumiem.. sama mam córkę i teraz dla mnie wszystkie inne dzieci są ONA ;-)


a więc moja ONA

wybaczcie za jakość, ale nie potrafię robić zdjęć :-(

pierwsza sesyjka pt "Moje pierwsze spinki do włosów"

druga sesyjka pt "moje pierwsze fałdeczki"

......................................................................1....................................................................

picture11564.jpg


picture11567.jpg


picture11566.jpg


picture11565.jpg


picture11571.jpg


..................................................2....................................................

FAŁDKI :-D

picture11569.jpg


picture11570.jpg


picture11572.jpg


picture11568.jpg
 
Eli- ale śliczna córunia:-D:-D:-D. Fałdki pierwsza klasa. I też trzyma piąstki zaciśnięte kiedy lezy na brzuszku..a myślałam już, że tylko mój synuś tak robi...:sorry:
 
eli88 niesamowite ma wloski twoja corcia :)jeszcze nie widzialam tak dlugich u takiego malenstwa sliczne:) ale wiesz odradzilabym ci uzywanie ozdob do wlosow one ciagna za wloski i je oslabiaja a takie malenstwa i tak maja slabe wloski ktore sie jeszcze wycieraja no i sa dla dziecka niewygodne przy lezeniu uciskaja glowke pozatym moze sie nia udlawic jesli spineczka spadnie heh ale raport walnelam ostatnio uslyszalam to sama od lekarki ktora podziwiala irokeza mojej corci i wspomnialam cos o ozdobach
 
monia nam z kolei lekarka powiedziała żeby je upinac bo jej do oczek wchodzą... taki ma układ włosów że wszystkie się układają w przód.. spinki były tylko do zdjęcia, ale na codzień kucyka jej robię lekko związanego.. nie wygląda na niezadowoloną z tego powodu.. wręcz przeciwnie może w końcu oglądac świat i nic jej oczu nie podrażnia... ja wiem że niekiedy rodzice "ozdabiają" dziecko.. ale w naszym przypadku to jest siła wyższa
 
reklama
Do góry