reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

reklama
grabkowa fajna ta twoja teściowa:)

Ale najlepsze było potem - jak już stwierdziła, że nic nie widać na tym foto to mówi, że nic nie szkodzi, bo ona i tak już na poprzednim usg (na którym jeszcze ja nie byłam pewna gdzie co jest :) ) wypatrzyła, że to chłopiec i to co najważniejsze to już wie :]
 
grabkowa może teściowa Twoja to jakiś "prorok" czy co :-D przewiduje jak nie widać dobrze a jak cos widać to mega zaćmienie ma hahaha:-D
 
Nio fakt pól na pół :-D jak się urodzi córka to w razie cos mów,że ucięli ptaszka :-D zamiast pępowiny o matko ale by sie pewnie działo wtedy
 
12 w 5 d.jpgA oto nasz bąbelek- 12 w 5 d.
 
orchidea_ ale się uśmiałam :)) nie no teściowa to by chyba padła jakby to usłyszała ;)) ale muszę to na wszelki wypadek zapamiętać :))

mala monis ale super fotka :) ja w 12 tc miałam takie zdjęcie, że nie odróżniałam głowy od tułowia :)
i nie wiedziałam czy dzidzia ma rączki w dół czy na "hurra!" :)))
 
reklama
grabkowa moja mama tak mówiła jak ja się urodziłam,bo każdy jej wciskał,że syn będzie i jak sie pytali później to mam właśnie tak mówiła rodzinie :-D co do rozpoznania to ja w 9tym t.c widziałam samą głowę i takie nóżki i rączki krótkie jak 1/5 ciała :-D :-D
 
Do góry