reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

Dziewczynym piekne te Wasze bobaski :)
Ja dzis wieczorem mam wizyte i juz sie nie moge doczekac. Mam juz kilka fotek fasolki, ale postaram sie wrzucic jkaos niebawem te najnowsza :)
 
reklama
ja tak samo gapilam sie jak sie moj brzdac rusza...a gdyby mojego meza nie bylo ze mna to nic bym nie wiedziala co tam do mnie mowia hehe
u mnie trwalo badanie 30 minut bo niechiala sie moja dzidzia obrucic na plecki do badania Synromu Downa - tutaj w Uk zawsze to robia 12-13 tydz mac ;-)... na szczescie wyszlo mi prawdopodobientwo bardzo niskie 1:61000 wiec maloprawdopodbone ;-)))

----
ps
moze nie tutaj ale ktos wie jak zmienic te tabelki na dole kiedys wiedzialam jak to zrobic a teraz nie wiem i ta owulacja mi nadal widnieje hehe
prosze o jakiegos linka do wskazowek lub wskazowki na priv ;-))
dziekuje
 
A to moje USG z poniedziałku :)
Niewyraźne ale myślę, że wypatrzycie maleństwo :))

Zdjęcie0043.jpg
 
Grabkowa, śliczny Dzidziul :-) Jak mojej teściowej pokazałam fotkę, to się uśmiechnęła i wpatrywała, hehe widziałam, że kompletnie nie wie na co patrzeć, ale udawała, że widzi. Dopiero jak jej pokazałam co i jak, to zobaczyła Dzidzię.
 
reklama
Do góry