reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

reklama
dołączam się do poprzednich opinii-piękne cudeńka razy dwa to chyba szczescie i radosc poczwórne!
to co sie dzieje w naszych brzuchach jest naprawdę cudem, doceńmy to!
 
babeczka powiedziala mi ze dowiem sie na nastepnej wizycie czyli za 1,5 miesiaca bo teraz nawet nie bedzie patrzec, ze za wczesnie. Ehh... tego sie spodziewalam wlasnie, dlatego pozostaje mi czekac ^^ ale wyglada mi na dziewczyke ahahahha
 
Hahahaha to jednak by Ci intuicja dobrze podpowiadała :-D cholera to i mi może nie powiedzieć w lutym :szok: znów będzie czekanie boziuuu
 
reklama
orchidea, mi z CRL wyszlo ze jestem dopiero w 13t 5d wiec to owiele za wczesnie, tobie moze sie uda bo dziecie jest starsze od mojego. NO nic, bedziemy czekac ^^
 
Do góry