reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

image2.jpgimage6.jpg A to moja kruszynka widziana po raz pierwszy przez całą rodzinkę naszą 12 stycznia 2011 i równo 13tc :)
 
reklama
Nasze malenstwo z dzisiejszego USG 7,5 cm :-D slyszalam serduszko po raz pierwszy ale niestety nie widzialam na ekranie jak sie rusza bo bylo robione na pogotowiu wiec tam nie ma takich luksusow z dwoma monitorami. Najwazniejsze ze dzidziowi nic nie dolega :-)

 
nie widac w ogole twarzy, wiadomo ze na pogotowiu maja gorszy sprzet niz u zwyklego gina, ale za 4 dni mam nastepne USG :-D takze zobacze wszystko dokladnie ^^
 
reklama
em_ka dzidziolek piekny:) widac cudnie go w calosci:) tylko dziwne mi juz tak dlugosci nie mierzyl bynajmniej nie mowil ile mam w oznaczeniu na usg napisane HC-108,2mm czyzby to dlugosc??juz wiem to obwod glowki ale duza ma jej jakiegos uczonego chyba nosze hehe:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry