reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

Kerna, Karolinkare oraz Pysiu śliczne te wasze dzieciaczki.
Pysia no no u Ciebie mam przeczucie że będzie dziewczynka ;)

Karolinkare ależ słodycz na tych zdjęciach, tak fajnie im tam razem ;) poczekaj one są jednojajowe czy dwu?? bo już nie pamiętam ;)

Kerna twój maluszek widać bryka sobie tam ;) wszystko będzie dobrze zobaczysz!!

dziekuje Mycha moje maluszki sa dwukosmowkowe i dwujajowe :)...
 
reklama
KRENA ale widać różnice ,z takiej fasoleczki taki cudny mały człowieczek już jest.


KAROLINKARE napewno wszystko będzie dobrze ,a maluszki przecudne jak to fajnie że są bliżniaki więcej pracy przy nich ale za to podwójna rodość i szczęście.


PYSIA ale masz fotek ,kurcze aż zazdroszcze a maluszek piękny ,jej ja doczekać się nie mogę 25 marca wtedy moze i ja kolejny raz zobacze mojego lokatora.


oj tak radości to będzie podwójnie oby były zdrowe :)
 
dziewczyny jak ja patrze na te wasze maluszki to wiem że i mój podobnie pewnie wygląda i tak mi ciepło i miło na serduszku, także tylko pogratulować :)
Kerna po miesiącu naprawdę duża róznica
Karolinka trzymam kciuki za Twoje szkraby i Ciebie, a tak pozatym to pierwszy raz w życiu widze zdjęcia usg ciąży bliźniaczek
dziękuje :)) za kciuki i za komplementy :)
 
Jejku dziewczyny jakie sliczne macie fotki:)
Pysia mi tez sie wydaje ze bedzie dziewczynka:)
karolinkare jakie slodziaki masz w brzuszku, fajnie im tam razem:)
kerna roznica jest miedzy zdjeciami po kilku tygodniach, ja tez jak patrzylam na zdjecia z 9 tyg i z 13 to roznica kolosalna:)
 
IMG_0514..jpgwklekam zdjęcia swojego maleństwaIMG_0513..jpg
 
reklama
Fasolki, jak malowane. Coraz bardziej te nasze fasolki przypominają już miniaturowe bobaski, i to wszystko dzieje się z dnia na dzień dosłownie. :)
Cuda :)
 
Do góry