reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

IMG_4577..jpgIMG_4576..jpg
a ja podaję mojego bobasa, robiłam aparatem, bo skaner mi szwankuje. Jedna fotka miesiąc temu a druga z wczoraj:-)
 
reklama
prześliczne maleństwa jak szybciutko rosną a propo ruchów już kiedyś pisałam o tym czy to możliwe ja już od jakichś 2 tygodni czuję jakby mnie coś łaskotało od środka tez tak macie?
 
kerna niezła figura u malucha jak akrobata :-D
co do ruchów ja na razie się nie wsłu****ę w swój organizm, przyjdzie na to czas:tak:
 
cześć mamusie .... postanowiłam pokazać wam zdjęcia które spowodowały że mój swiat na chwile się zawalił .... tam NT przezierność wyszła 3.2mm...
resztę wyjaśniłam wcześniej
 
Ostatnia edycja:
Karolinkare nie wiem czy czytalas mojego posta ale umnie przeziernosc w ciagu tyg sie zmniejszyla i to prawie o caly 1mm.
A dzieciaczki bomba na pewno chlopczyk i dziewczynka
 
Karolinkare nie wiem czy czytalas mojego posta ale umnie przeziernosc w ciagu tyg sie zmniejszyla i to prawie o caly 1mm.
A dzieciaczki bomba na pewno chlopczyk i dziewczynka

tak Saraa czytałam i mam nadzieje że i u mnie się zmniejszy :) he he w duchu też myśle ze chłopaczek i dziewczynka ale do końca nie ważne ważne aby były zdrowe :)
 
cudne szkraby, ja zamierzam się do wklejenia swojej myszolki ale w firmie skaner oblegany a w domu gdzies na strychu... ale jestem już coraz bliżej ;-)
 
Oto moja gwiazdeczka po dzisiejszej sesji na USG wszystko w jak najlepszym pożądalu maluszek ma 47,1 minimerta czyli ok 11 tyg i 4 dni termin porodU z USG to 19 września.
Kość nosowa ok.
Przezierność karkowa też w normie 1,2 :-):happy:
Maluszek podskakiwał wesoło machał rączka i do buźki ją pakował.Coś pięknego :-D
 

Załączniki

  • DSC07300..jpg
    DSC07300..jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 90
  • DSC07302..jpg
    DSC07302..jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 103
  • DSC07301..jpg
    DSC07301..jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 94
  • DSC07299..jpg
    DSC07299..jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 88
  • DSC07298..jpg
    DSC07298..jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 93
reklama
KRENA ale widać różnice ,z takiej fasoleczki taki cudny mały człowieczek już jest.


KAROLINKARE napewno wszystko będzie dobrze ,a maluszki przecudne jak to fajnie że są bliżniaki więcej pracy przy nich ale za to podwójna rodość i szczęście.


PYSIA ale masz fotek ,kurcze aż zazdroszcze a maluszek piękny ,jej ja doczekać się nie mogę 25 marca wtedy moze i ja kolejny raz zobacze mojego lokatora.
 
Do góry