reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

reklama
No brzusio ma taki jak ja :)
Wogóle facet od usg miał chyba dobry chumor spóźnił sie pół godziny i w nagrodę rozdawał całą serie zdjęć każdej mamie aż mnie to zaskoczyło, że mi wręczył 2 kartki fotek bo z zeszłych ciąż nie mam ani jednej fotki maluszków a tu już spora galeria :0
 
Kerna, Karolinkare oraz Pysiu śliczne te wasze dzieciaczki.
Pysia no no u Ciebie mam przeczucie że będzie dziewczynka ;)

Karolinkare ależ słodycz na tych zdjęciach, tak fajnie im tam razem ;) poczekaj one są jednojajowe czy dwu?? bo już nie pamiętam ;)

Kerna twój maluszek widać bryka sobie tam ;) wszystko będzie dobrze zobaczysz!!
 
dziewczyny jak ja patrze na te wasze maluszki to wiem że i mój podobnie pewnie wygląda i tak mi ciepło i miło na serduszku, także tylko pogratulować :)
Kerna po miesiącu naprawdę duża róznica
Karolinka trzymam kciuki za Twoje szkraby i Ciebie, a tak pozatym to pierwszy raz w życiu widze zdjęcia usg ciąży bliźniaczek
 
No to w końcu coś zeskanowałam :-)
Na drugim zdjęciu moja "Amelka" z otwartą buźką:-D
 

Załączniki

  • skanuj0001..jpg
    skanuj0001..jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 45
  • skanuj0002..jpg
    skanuj0002..jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 50
Mammi super maluszek pewnie chciał coś mamusi powiedzieć, mam nadzieję, że u mnie będzie rzeczywiście dziewczynka
 
reklama
Do góry