reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

reklama
dzidzia_0002..jpgdzidzia_0005..jpgdzidzia_0001..jpg
oto zdjęcia mojego Maleństwa :)) w 13tc2d (wg OM), na drugim zdjęciu tam gdzie strzałka wskazuje to niby chłopczyk (oczywiście z dużym prawdopodobieństwem błędu) :-)
Na pierwszym zdjęciu 3d dzidzia ssie kciuka :-D
 
Wow, Agunia ale śliczne fotki. Niesamowite to 3D , teraz mozna maluszka podglądać do woli i widac każdy szczególik. Piękną masz dzidziunię :-)
 
Ależ śliczne te zdjęcia ;) Już widać siusiaka, fajnie że tak szybko ;)
na tym etapie i dziewczynki i chłopcy maja takie same "wypustki", kwestia tylko stopnia nachylenia w stosunku do osi ciała - u chłopców bardziej sterczy, hihihi - oczywiście akurat dzidzia mogła się tak ułożyć i starczało, więc równie dobrze może być dziewczynka, mam nadzieję, ze na usg polówkowym okaże sie na 100% jaka płeć a mam termin 24 kwietnia.
 
reklama
Do góry