reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

dziewczyny małe pytanko bo lekarz coś mi mówił o jakims pęcherzyku gentycznym zresztą widac go na pierwszym zdj czy któraś z was wie o co chodzi???? :szok:
Nie ma czegoś takiego jak pęcherzyk genetyczny pierwsze słyszę, albo jakaś ciemnota niedouczona jestem :-D
Pęcherzyk ciążowy to owszem w nim znajduje się każde nasze maleństwo, choć czasem zdarza się pusty pęcherzyk ciążowy bez zarodka...
 
reklama
Nie ma czegoś takiego jak pęcherzyk genetyczny pierwsze słyszę, albo jakaś ciemnota niedouczona jestem :-D
Pęcherzyk ciążowy to owszem w nim znajduje się każde nasze maleństwo, choć czasem zdarza się pusty pęcherzyk ciążowy bez zarodka...
no właśnie ja też o czymś takim nie slyszałam ..... ale to chyba nie pusty pęcherzyk ciążowy jakiś dodatkowy... eh musze sie lekarza zapytać na kolejnym usg:-)
 
To może miałaś bliźniaki i dwa pęcherzyki ciążowe i jeden pusty jest bo jeden maluszek zniknął co się czasem zdarza a został jeden pęcherzyk z maleństwem i jeden dodatkowy pusty?Kurcze jakies to podejrzane...
 
W końcu mogę i ja się pochwalić fasalinką moją ,to z wczorajszego usg

c5ff9c68d17eb68f2fa38e28888431fa,10,19,0.jpg
 
To może miałaś bliźniaki i dwa pęcherzyki ciążowe i jeden pusty jest bo jeden maluszek zniknął co się czasem zdarza a został jeden pęcherzyk z maleństwem i jeden dodatkowy pusty?Kurcze jakies to podejrzane...
no właśnie ale w sumie to porównując zdjątka innych dziewczyn tez takie coś widziałam... hmmm no nic nie ma co się martwić na zapas... lekarz by mi powiedział że coś nie tak
 
reklama
Moja fasolka z wczorajszego usg. Tak się wierciła i fikała 4 kończynami, że trudno było uchwycić dobry moment na foto i pomiary :)
foto 005..jpg

Wczoraj moja fasolka miała 3,82 cm:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry