reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

Jakie śliczne maleństwa pokazujecie :-) Wspaniale że dzieciątka tak ładnie rosną:tak:
A ja jeszcze mam trzy tygodnie do podglądania maleństwa :sorry:
 
reklama
a to mój skarb, i majta mu cos miedzy nogami :laugh2:
 

Załączniki

  • karol albo kamila.jpg
    karol albo kamila.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 71
vanilia__cz - super dziecię :-)
ja już się podejrzenia swojego nie mogę doczekac, ale do 12 maja już całkiem blisko :-)
 
paulinka109, kiedy kolejne usg? U mnie dopiero 16 czerwca..

vanilia_cz slodki babelek :) gratulacje!
 
Vanila_cz fajny maluszek :)
Ja kolejne usg genetyczne mam 11 maja i odrazu bede znala wyniki teztu PAAP-A (czy jak to sie nazywa). Jestem juz taka niecierpliwa ale dam rade!!!
 
SUper dziecinki :-)

Elzu jak Ty wytrzymasz do tego 16 czerwca...ja miałam teraz 4 tygodnie pomiędzy wizytami i już wiem że nigdy więcej się nie zgodzę na takie przerwy.

Ja będę podglądać moją Kruszynkę już w czwartek :-) wizytę mam o 12. I już się doczekać nie mogę.
 
To i ja się pochwalę świeżutkim zdjęciem z dzisiejszego USG.

11t6d (wg USG 11t5d).
Maleństwo ma 5 cm, przeciągało się i machało łapkami jak szalone...
Wszystko w normie, cieszę się ogromnie...! :-) :-D

12tydzien_2.JPG
 
reklama
Do góry