reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
A to moj bebenek ;-). Ostrzegam, ze zjdecie jest bardzo duze, wiec ostroznie z klikaniem.

No i wielkie gratulacje dla wszystkich dziewczyn po USG :-)
 

Załączniki

  • 100_6317.jpg
    100_6317.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 73
Ostatnia edycja:
Yasemeen ale duzy brzusio wow :)
Izula, Edytka i Violett piekne maluszki ale wam fajnie ze juz macie takie piekne foteczki :))))
Violett i twoj brzusio taki fajny zgrabniutki!
Anbar ty rowniez masz sie juz czy m pochwalic!
Gratuluje wszystkim!!!
 
kokota82 po czym sadzisz ze to dziewczynka bardzo bym chciala dziewuszke ale czuje ze bedzie chlopiec
a brzusio faktycznie duzy ale czy ciazowy???? wychodzi na to ze tak bo chudne a nie tyje wiec od czego mialby tak rosnac ale az mi sie wierzyc nie chce to moja pierwsza ciaza a wiec podrecznikowo nie powinno byc jeszcze widac no moze mala goreczka a tu taki gigant z dnia na dzien wiekszy;-)
 
Ja chyba w depresje wpadne jak jeszcze raz wejde na ten watek hehe :))))) PIĘKNE BRZUSZKI MACIE DZIEWCZYNKI!!!! :* Ahhh... i zdjęcia maluszków takie wyraźne :D U mnie wizyta dopiero 24.05 a brzucha jak ni ma tak ni ma :D I jak tu w depresje nie wpasc :D Zazdrosc się we mnie odzywa :D
 
Dziewczyki pieknie zaczynacie sie zaokraglac:tak: Ale w sumie juz czas najwyzszy, w koncu niektore z Was wkroczyly juz w II trymestr;-)
Moze ja jakas dziwna jestem, ale mi wcale nie spieszno do brzuszka:no: Wiem, ze im bedzie mniejszy tym bedzie mi lzej, wygodniej i przede wszystkim szybciej wroce do formy po porodzie. Oczywiscie niepodwazalne jest, ze brzuszki ciazowe sa cudowne i urocze, ale kazdej z nas w koncu urosnie, a wtedy bedziemy czekac na dzien kiedy pozbdziemy sie tego slodkiego ciezaru;-) Takze Paulinko nie ma sie co dolowac;-)
 
reklama
edytka, izula,violett - śliczne bobaski!!!
ja schudłam 4 kg, przy obecnej wadze jaką ostatnio mialam 100 lat temu :p pamietam, że brzuch miałam płaski, teraz jest zaokrąglony i twardy. oto fotka brzuch.jpg
 
Do góry