reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
Violett hehehe tu i tam, jakos tak czas leci i nawet nie zauwazylam jak mi do porodu niecale 3 miechy zostaly :D wkurzylam sie bo przez pol miasta dzisiaj jechalam z brzuchem, dzieckiem, wozkiem i 35 stopniami na karku zeby dowiedziec sie ze moj gin przedluzyl sobie urlop :/:/:/
 
dziekuje slicznie dziewczyny za komplementy :zawstydzona/y:

Amerie napewno przesadzasz i kluskiem nie jestes ;) na zdjeciu moze to tak nie wyglada, ale za to w rzeczywistosci czuje sie jak słoniątko :D
rainmanka na normalnej wizycie to 1 zdjecie dostaje, ale juz mialam 2 razy robione 4d, no a tam to wiadomo za cos sie placi to dostalam kilka zdjec ;)
Elzu haha moj P. sie smieje ze to jedno to specjalnie dla niego, bo on ćwiczy zawzięcie, to córcia muskuł napięła :D
Izula widze ze nasze brzuszki rozmiarowo podobne :) slicznie :)
polacaespanola a my z jednego miasta :) mam nadzieje ze chlopiec Ci sie potwierdzi i bedzie parka tak jak mowisz ;)
 
Mój dzisiejszy brzuchol ( kluseczka moja kochana)
bb.JPG

Widać już opuchnięte nogi :(
 
reklama
Skoro dawno mnie tu nie było to może pokażę jak mi brzucho urósł :) czasem mam wrażenie ze malutki jest a czasem ze ogromny:) P8013305.jpgk.jpg

Wasze brzuszki są bardzo ładne i każdej z Was ciąża służy bo widać ze kwitniecie :)
 
Do góry