reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
I w koncu ja wklejam zdjecia mojego 20-tygodniowego brzuszka:tak:
 

Załączniki

  • IMG_7677.jpg
    IMG_7677.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 56
  • IMG_7681.jpg
    IMG_7681.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 46
asiulka nie wygladasz zebys byla w ciazy a ja bomba duzy brzuszek, zauwazylam ze ktos jest chude to mnije brzuszek i male widoczny tak samo moja sasiadka dopiero widac bylo 7 miesiac. ladne fotki :)
 
och uwielbiam ten watek :) i brzuszki i dzieciaczki ogladac :) wszystkie brzuszki mi sie podobaja, czy male czy wieksze, ale takie kochane bo ciazowe :)
 
asiulka, ładny brzuszek i prawie nie widać że jesteś w ciąży :)
Ja też jestem w prawie 20 tc i mój "troszke" ;) większy w porównaniu z Twoim. Ale pocieszam się tym że to dlatego że zagnieździły się tam dwie fasolinki :)

brzuch.jpg
pencil.png
 
asiulkaa ale malutki brzuszek ale za to jaki zgrabniutki:)
ja też nie mam tak dużego jak nikusia czy elzu...ale wszytskie brzuszki są wyjątkowe i cudowne:)
 
Elzu, Nikusia, Amerie Piękne ciążowe brzuszki.

Asiulka Twój jeszcze malutki :-)

Rainmanka Gratuluję bliźniaków. Słodki ten Twój brzuchal.

A to my. Zdjęcie z poprzedniego tygodnia.
 
reklama
Do góry