reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Masiula wystarczy, że kupisz biszkopt 3-warstwowy, krem do ciasta/tortu (wystarczy zmiksować z mlekiem), puszkę ananasa, bitą śmietanę, kolorowe posypki i masz tort jak ta lala ;-) i na pewno nie będzie taki słodki i maślany jak z cukierni :no:. Ja mam zawsze z tym problem :-(, zamawiałam w wielu cukierniach z zaznaczeniem, że ma być "lekki" i mało słodki, ale niestety nigdy takiego nie dostałam :dry:.

w zeszłym roku tak zrobiłam, jesli chodzi o smak to wyszedł mi całkiem, całkiem ....ale wizualnie to była "porażka plastyczna":-D:-D:-D, ale chociaz tyle dobrego ze smak mozna sobie samemu dobrac, a jak sie w cukierni zamówi to nigdy nie masz pewnosci ze po zjedzeniu dwóch kawałkow cie nie zemdli ze słodkosci:szok:
 
reklama
Zobaczcie jak mój pomysłowy Dobromir zabawiał dzisiaj siostrzyczkę:-D:-D
 

Załączniki

  • DSCF7607.jpg
    DSCF7607.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCF7609.jpg
    DSCF7609.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCF7608.jpg
    DSCF7608.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 31
  • DSCF7602.jpg
    DSCF7602.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 28
wezcie juz dajcie spokoj z tymi tortami bo zaraz znow cos upieke:dry:normalnie zglodnialam a tradycyjnie nie ma nic sweet w domu:wściekła/y::wściekła/y:

Alunia jak sie slicznie usmiecha, normalnie cukiereczek maly:tak: no i Antos superbrat:-)
 
Antosiowa po prostu cud miód:-D:tak:modelowy starszy brat:tak:;-)
Tynka czekam na zdjęcia z niecierpliwością:-D;-)
 
a teraz nasze urodzinki
urodzinowe śniadanko - tylko się nie śmiejcie...
zostało wymacane i zjedzone w ilości - połowy serduszka...

szaleństwo w bajkolandzie - czwartek 8 styczeń -

w sobotę oficjalna już impreza no wiecie goście, torty, buziaki i prezeeeeeeeeeeeenty :szok::-D:tak:



cdn bo coś się pokićkało żabie ... :(
 
asiorek super fotki, sniadanko przeslodkie:tak::-)
tylko mi tak dziwnie sie otwieraja te fotki i tak widzew mniejszych rozmiarach:-(
chyba mam cos z kompem:dry:
 
reklama
Antosiowa, jaki ten Antoś kochany brat, wie jak zabawić siostrę:tak:. Widać dobry z niego starszy brat:-).
Asiorek, super zdjęcia:tak:. My też wybieramy się do takiego bajkolandu, tylko u nas to się jakoś inaczej nazywa. Miałyśmy w sumie wczoraj iść, ale że ja się coś źle czułam to pewnie bliżej urodzin pójdziemy:tak:.
Tynka, czyżby znowu kompleks krótkich włosów:-p:-D. Moja ma dość długie już, ale tylko jak się kąpie i ma mokre, bo normalnie tak jej się kręcą z tyłu, że sięgają tylko do końca szyi.
 
Do góry