reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
alez mi przykro ze nas nie pamiętacie :( ale fakt, rzadko wpadamy, ale caly czas o was myslimy i my apmiętamy :)
nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja ledwo zyje, dziecko nieźle daje mi popalic
 
Ewa z moją pamięcią do twarzy różnie bywa, więc Oskarka kojarzę, ale jak przez mgłę. Mówię oczywiście o fotkach, bo Was jak najbardziej z forum :tak:
Pokazuj nam go częściej, większość dzieci które tutaj częściej widuję to od razu buźki mi się kojarzą, jak tylko o nich pomyślę. Z Oskarkiem mam nadzieję też tak będzie.
 
Xandii ... biała dama, bomba :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ewa-Elexi ... pamiętamy :tak:;-) ... Oskarek wyrósł faktycznie bardzo. Super z niego chłopczyk :-) no i piękne zdjęcia macie z wypadu na Djerbę :tak::-)
 
dokładnie Monia, to akurat byla mega tlusta masc mojej mamy:-) i bardzo dlugo sie trzymalo hehe, tylko zanim mu postawilam do gory wygladal jak hitler bo tak sobie ulozyl:-D

:-D:-D:-D:-D To dobrze, że mu fryzurę zmienilaś ;-) Ale na tej fotce wygląda świetnie. Może nosić takie włoski :tak:;-):-D:rofl2:

Ewa-Elexi Kupę czasu cię tu nie było :szok: Ale fajnie, że zajrzałaś i na dodatek zdjęcia nam pokazałaś. Oskarek wygląda świetnie, taki duży chłopak juz z niego i chyba podobny do tatusia :tak: I jak któraś z dziewczyn zauważyla kolorystycznie zgrany jest do ciebie ;-) A o tobie to aż ciężko pisać, bo mnie zazdrość zżera :crazy: Wyglądasz młodzieńczo, a i figurka bombowa :tak: Ach, też bym tak chciala ... A urlop chyba mieliście rewelacyjny, co?
 
A to ostatnie nasze foteczki:
1. Kochany synek tatusia :-D
2. Kąpiel w olbrzymim basenie
3-5 Zabawa i wygłupy z tatą
 

Załączniki

  • DSC_0028.JPG
    DSC_0028.JPG
    130,4 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_0019.jpg
    DSC_0019.jpg
    139,7 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC_0045.jpg
    DSC_0045.jpg
    107,6 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC_0048.JPG
    DSC_0048.JPG
    109,8 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC_0050.JPG
    DSC_0050.JPG
    111 KB · Wyświetleń: 29
6-7 Zabawy ciąg dalszy
8 Interesujące są te patyczki ;-):-D
9 Teraz to już na poważnie wziąłem się za rysowanie :-D:rofl2:
10 A oto i tego efekty :rofl2::-D
 

Załączniki

  • DSC_0077.jpg
    DSC_0077.jpg
    118,1 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC_0059.JPG
    DSC_0059.JPG
    111,7 KB · Wyświetleń: 21
  • DSC_0114.JPG
    DSC_0114.JPG
    114,8 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC_0126.JPG
    DSC_0126.JPG
    127,2 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC_0115.JPG
    DSC_0115.JPG
    103,6 KB · Wyświetleń: 30
Super, Robert tez tak z Piotrkiem szaleje, czasami to az mi sie wlosy jeza jak patrze na te ich zabawy :szok:

A Witus to moze jakims artysta bedzie. :-)
 
reklama
Do góry