reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
Moniu Wituś superzasty, basen mega też, uważaj na niego, jak go tam wkładasz :-D:-D:-D
Zabawy z tatą świetne, u nas też takie czary odchodzą, a ja zamykam wtedy oczy.
Rysowanie to naprawdę świetna zabawa.:tak:
Tyle fotek i mamusi na zadnej nie ma? :no:
 
Monia, ale Wituś ładnie trzyma ten długopis:tak:, mój Antek to taki nieporadny jesli chodzi o rysowanie, chociaz po kanapie to mu jakos nieźle idzie:crazy::-D. Super fotki:tak:
 
Dzięki dziewczyny za komplementa :-D:-D:-D

Monia, Witek cudny, superaśne wygłupy z tatą:tak:. A rysuje bardzo pięknie:-D. Co jest na tym obrazku:-p:-D:-D.

Sama chciałabym wiedzieć ;-):-D:-p:rofl2:

Tyle fotek i mamusi na zadnej nie ma? :no:

W końcu ktoś musi robić te fotki :tak:

Monia, ale Wituś ładnie trzyma ten długopis:tak:, mój Antek to taki nieporadny jesli chodzi o rysowanie, chociaz po kanapie to mu jakos nieźle idzie:crazy::-D. Super fotki:tak:

Małż raz pokazał Witkowi jak się trzyma kredkę czy długopis i mały już umie. Choć zdarza się też, że chwyci jakoś dziwnie. Babcia kupiła wnukowi blok i kredki i teraz co dziennie Witek karze się posadzić przy stoliczku i rysuje :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dzisiejszy Antoś Nadjeziorny:-)
 

Załączniki

  • DSC00452.JPG
    DSC00452.JPG
    107,9 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC00453.JPG
    DSC00453.JPG
    84,3 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC00460.JPG
    DSC00460.JPG
    78,1 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC00462.JPG
    DSC00462.JPG
    88,4 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Do góry