reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
Nadjeziorny Antoś boski :-):-):-) ... widać, że jest przeszczęśliwy i w swoim żywiole :-D:-D:tak:, a chciał w ogóle wyjść od czasu do czasu z tej wody???
 
Antosiowa świetny groźny Antoś na 1 zdjęciu. Widzę, że uwielbia wodne harce.
Na każdej fotce zresztą fajowy, minka zadowolona, jest bomba/
 
Witus super zadowolony z zabawy z tausiem, zdjecie w krzesełku z piekne, artysta malarz, ale i akrobata:-). u nas tez podobne zabawy odchodza, tyle ze wszystkie rzucania, podrzucanai, trzepania itp sa bardzo super do czasu gdy nie jest do gory nogami ta pozycja u nas nie przejdzie:no:.
Antos w wodnym zywiole bomba:tak: i to spojrzenie chyba jakas zanbawka wpadła mu w oko, moze to ta piłka ze zdjecia nr 3:-D
 
Alez Witus ma wielgasny basen akurat wielkosc odpowiednia do blokowego balkoniku.:-):-):-):-):-) Super zabawy z tatusiem.
Antos tez boski widac ze lubi plumkac w jeziorku. Ja jestem ciekawa jak Hubcio bedzie sie zachowywal na jezirem mamy zamiar sie wybrac w najblizszym czasie. W baseniku nie zabardzo mu sie podobalo bawil sie jedynie wtedy gdy ja sie z nim kapalam sam nie chcial.:-:)-:)-(
 
Nadjeziorny Antoś :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Świetnie to brzmi :-D:-D:-D:-D:-D Widać po tych jego spojrzeniach i minkach, że lubi broić ;-):tak::-D Świetnie wygląda, widać, że woda to jego żywioł :-D:-D:-D Tylko tak trochę nie pasuje do Koziorożca (no chyba, że Antoś jest już Wodnikiem).
 
Antosiowa ale super. Antek w swoim zywiole.:tak:
Ja sie juz nie moge doczekac wyjazdu nad jeziorko, bo bylismy, ale nad tym to woda taka sobie i plazy brak, wiec czekamu do nastepnego weekendu i jedziemy w bardziej cywilizowane rejony. :tak:
 
reklama
Kolejna seria:-p

Kąpiele błotne;-)
 

Załączniki

  • DSCF7004.JPG
    DSCF7004.JPG
    212,7 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCF7006.JPG
    DSCF7006.JPG
    216,7 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF7032.JPG
    DSCF7032.JPG
    248,9 KB · Wyświetleń: 33
Do góry