reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

ale te Wasze dzieciaczku cudne, a jakie juz duże, rosną jak na drożdżach
a to dlatego że te mamusie o nich tak dbają :)


załącze kilka zdjec Oskara
 

Załączniki

  • oskaruś.jpg
    oskaruś.jpg
    229,3 KB · Wyświetleń: 27
  • trio mini.jpg
    trio mini.jpg
    215,1 KB · Wyświetleń: 30
  • ja i oski.jpg
    ja i oski.jpg
    383,2 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Dokladnie dzis konczy 17 miesiecy :)

ponizej kilka zdjec z Djerby, bylismy w kwietniu, maluszek super zniósł pobyt,lot samolotem -tylko z nim wyjezdzac
 

Załączniki

  • osk.mama plaza.jpg
    osk.mama plaza.jpg
    555,9 KB · Wyświetleń: 27
  • pod palmami.jpg
    pod palmami.jpg
    107 KB · Wyświetleń: 29
  • taras widokowy.jpg
    taras widokowy.jpg
    80,7 KB · Wyświetleń: 32
  • men beach.jpg
    men beach.jpg
    123,1 KB · Wyświetleń: 22
Ewa Oskar wyrosniety juz bardzo, świetnie mu w tych niebieskich kolorkach - przystojny z niego facet, a z ciebie niezła mamuśka:-D.
Przy okazji jak po wczasach? Jezeli mogłabys to napisz troche o wyjezdzie, jak sie przygotowałas własnie pod kątem Oskara, co ze sobą wziełas, jakie leki, jak Oskar zniosł pobyt tam i podroz. Pytam dlatego ze we wrzesniu wybieramy sie własnie do Tunezji i jestem dlatego zainteresowana szczegolłmi wyprawy.
A, no i całuski z okazji skończenia 17 miesięcy:happy:
 
Ewa ależ nam się zapodziałaś! Poopowiadajże coś!
Fotki macie piękne, Oskarek duży chłop, ale już nie pamiętam jego wcześniejszych fotek, sorry:zawstydzona/y:
 
Ewa super fotki:-) sliczna rodzinka z was chociaz jakos was nie pamietam z wczesniej:zawstydzona/y:

Martuchaa bo my chyba za młode forumowiczki jesteśmy :zawstydzona/y:.

Ja też Ewy nie kojarzę, a Oskarka mam okazję pierwszy raz oglądać i stwierdzam, że super z niego chłopak i świetnie zgrany kolorystycznie z Mamą ;-):-D:-D:-D
 
znamy, znamy, ale Oskarka próżno szukać w pamięci. Znaczy pojawił sie jakiś czas temu, ale już do tej pory zniknął :baffled:
 
reklama
A ja dość stara forumowiczka i też jakoś nie bardzo kojarzę:zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Oskarek śłiczny, i jakie miała wspaniałe wakacje pod palmami;-).
 
Do góry