reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
Hania w kitkach wygląda BOSKO!!!!!!!!

No nie wierzę, że dziecko w tym wieku ma tak długie włoski :szok: Bosze, to ona chyba już urodziła się z długimi włoskami a nie łysa ;-):-D:rofl2: Xandii twoja córcia jest śliczna. Proszę pokazuj ją nam częściej :tak:
 
no cóż, Ola urodziła się z włoskami takimi prawie do ramion, i to nie żadne tam niemowlęce, ale taki konkretny gruby włos. Nic jej się nie wytarło no i jak miała pół roczku już obowiązkowo były kitki. Zal mi było ich obcinać, bo wyglądały kosmicznie:-Dwszyscy tak reagowali jak Wy:-D:-D:-Da że pozwalała się czesać, więc tak sobie rosły no i w maluszkach miała już do pupy. Dopiero wtedy jej podcięłam do połowy pleców, ale żal mi było tych końcówek, bo jeszcze pamiętały jak to było w moim brzuszku;-):rofl2:
 
a wogóle, to dzięki dziewczyny za komplementa:tak::-D
a taki obrazek ujrzałam rano po przebudzeniu:rofl2:Fryzura oczywiscie poranna:)
 

Załączniki

  • SV101652.JPG
    SV101652.JPG
    105,9 KB · Wyświetleń: 43
  • SV101654.JPG
    SV101654.JPG
    106,2 KB · Wyświetleń: 36
reklama
no cóż, Ola urodziła się z włoskami takimi prawie do ramion, i to nie żadne tam niemowlęce, ale taki konkretny gruby włos. Nic jej się nie wytarło no i jak miała pół roczku już obowiązkowo były kitki. Zal mi było ich obcinać, bo wyglądały kosmicznie:-Dwszyscy tak reagowali jak Wy:-D:-D:-Da że pozwalała się czesać, więc tak sobie rosły no i w maluszkach miała już do pupy. Dopiero wtedy jej podcięłam do połowy pleców, ale żal mi było tych końcówek, bo jeszcze pamiętały jak to było w moim brzuszku;-):rofl2:

Bosze, jak to możliwe :szok: Ale faktycznie szkoda takich brzuszkowych włosków ;-):-D

Bosko wygląda. Dobrze, że jeszcze nie straszy ta biala dama ;-):-D
Tak w ogóle to dobrze, że ona się wysmarowała tym kremikiem, bo Witek jak kiedyś go dorwał to sie nim najadł :baffled::wściekła/y:
 
Do góry