reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

Dziewczyny - jak to fajnie, że nasze Marcjaniątka tak ślicznie rosną!! :-) Natalka też pięknie przybiera na wadze, mamy już ponad 3 kilo!! :-) A dokładnie 3345g :-) czyli od ostatniej wizyty 2 tygodnie temu przytyłyśmy 400g! Warto było przygryzać wargi podczas bólu karmienia - cyce już nie bolą a mała je aż jej się czasem uszy trzęsą i tak głęboko patrzy mi wtedy w oczy :-D
 
reklama
Papciu - Twoja Lenka jest urocza:)
Wierka - synek jak się patrzy, troszkę podobny do Malinkowego Jasia:)
Ewi - jaka Twoja Hanusia jest już duża i jak pięknie główkę trzyma:tak:
 
Milutek sliczne macie córeczki, świetne robią minki :-)

Katjusza super, że Natalka tak przybiera na wadze, malutki z niej okruszek, ale rośnie szybciutko :-)
 
Ostatnia edycja:
Milutku zmieniają się Twoje śliczne panienki:-), stwierdzam, że dałabym radę je rozróżnić;-), ciekawe czy na żywo też widziałabym te różnice?:-D po włoskach też chyba można, co? jedna Mysia ma dłuższe kosmyki:-)
patik, Mysia z krótszymi kosmykami ma też mniejsze oczka i po tym ja je rozróżniam ;)
 
IMG_1053.jpgIMG_1047.jpgIMG_1049.jpgIMG_1044.jpg
 
reklama
Clfford synuś śliczny :tak:

Papcia piekną macie córcie :-)

w ogóle to wszystkie nasze marcowe dzieciaczki są przepiękne, nie mogę się napatrzeć na te maluchy:-)
 
Do góry