reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
Pinka dziękuję kochana:-) bombowa fotka, pokazywałam emkowi jego komentarz " jestem sobie gepard chester":-D
 
malinaa z Twojego Jaska zdaje się po fotkach, że jest wielkim śpiochem :-D pocieszę Cię, że za kilka tygodni ramiona się przyzwyczają i już nie będziesz aż tak bardzo odczuwać wagi Jasia... moja Hania się urodziła o wiele mniejsza a poczatki noszenia były ciężkie, ale szybko mięsnie się przyzwyczają:tak:
 
boze piekne macie te dzieciatka kobitki:)

milu te twoje coreczki to nie sa takie same co nie?? piekne kruszynki a jak sie smieje tam jedna fajnie:)
malina twoj jasiek do jakies reklamy powinien isc :-)wez go zglos bo to dziecko jest po prostu boskieeeeeeeee:)
 
Buziaczku- moje dziewczynki nie są takie same:) Każda inna zarówno wyglądem jak i charakterkiem:):-)

Malinka- jak widze Twoje Jasia to mam uśmiech od razu na buzi- ja sie ciesze z każdej przybyłej słodkiej fałdki u moich dziewczynek za to Ty masz takeigo słodkiego pucusia ze wymiękam:)
 
Milutek no rosna Twoje Krolewny slodkie sa :)

Malinka u mnie sie tez sprawdza ta teoria leniuszek z tej mojej malutkiej tak jak w brzuszku tak i teraz ciagle spi a i jak sie wypinala to ciagle glaskalam ja po glowce i teraz jak ja glaskam to sie usmiecha i zasypia:)

widze ze moje malenstwo przybiera na wadze bo robi sie ciezsza no i rosnie:)
 
reklama
My dzisiaj na kontroli dowiedzieliśmy się, że Jasio ma 5kg, czyli po 2 tygodniach życia przekroczył swoją wagę urodzeniową i tak ma być, więc cieszymy się jak dzwonki :D
 
Do góry