reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
Jako ze Małgorzata wczoraj nie chciała spac to zaliczyła sesje zdjeciowa
201103281938.jpg201103281962.jpg201103281918.jpg201103281946.jpg201103281931.jpg201103281952.jpg
 
tylko oglądam i podziwiam Wasze maleństwa więc teraz w końcu coś skrobnę
buziaczek czupryna Szymona jest obłędna:-D a te zdjęcie z paluszkiem to spontan synka? czy trochę mu pomogliście;-)? pięknie razem w Trójkę wyglądacie:tak:
co do kąpieli to jak Zosia nie jest głodna to nie płacze i jest spokojna...inaczej tez marudzi dlatego pilnuje tego zeby z pustym brzuszkiem jej nie myć
Pinka ale rosną Eryczkowi polika:tak: słodki jest:-) a królewna pięknie prezentuje się na spacerku:tak: widać podobieństwo już teraz, pewnie za 2 miesiące jak porównasz beda jeszcze bardziej do siebie podobni:-)
masala kochany aniołeczek z Amelki:-) a jaka modna w tej sukienusi
Bosa Stelka wie jak pozować zeby wyglądać na grzeczniutką gwiazdeczkę:-)
fifronka Elunia jest po prostu cudna:tak:
malinaa Twój Jasiek to wymiata:-D te butki są ekstra:-)
ruda Maksiu slodki siłacz:-) Bartuś wygląda na dumnego braciszka - opieka nad bratem to powazna sprawa;-)
hars kochany Ruby a jaki ma śliczny okragły nosek:tak:
ola Małgosia ma już piękne błękitne oczka - super:-)
 
Śliczne dzieciaczki! słodziaki kochane :)

A tu moja Gabi, skończony miesiąc :-) i już 4kg wagi :-D
Prywatna rozmowa z misiem :-D

DSC02040.jpgDSC02042.jpgDSC02043.jpgDSC02044.jpgDSC02041.jpg
pencil.png
 
OLUS - ale masz fajna core a jaka rozowa krolwena z niej hihi ps.cos w tej wczorajszej nocy musialo byc bo nam szymonek tez nie chcial spac:dry::no::sorry::shocked2: 2 i pol godziny cos tam sobie opowiadal w lozeczku po swojemu bo on ma taki smieszny swoj jezyk tylko gadaa ehehe ahaha:):-):-):-):-Da w przerwal kwekal bo na rece chcial...swoja droga to ciekawe co ten jego jezyk bogaty w slowa ma na mysli:-p

PATICZKU - to zdjecie z paluszkiem to tatus uchwycil-jeszcze mnie zawolal zebym mu uwierzyla ze maly tak sam zapozowal :-)- jak teraz takie sztuczki pokazuje to cobedzie potem:-D:-D:confused::sorry:

laski wszystkie te dzieciaczki sa po prostu miod malina!!!!!!!!!uwielbiam je ogladac - napatrzec sie nie da:)
 
Patik na fotce wyszły takie niebieskie a tak na zywo to ma albo niebieskie albo bardzo ciemno szare,to po tacie taki kameleon bo on ma w zaleznosci od swiatła szare,błekitne a czasem nawet zielonkawe;)ja cały czas mam nadzieje ze bedzie miała ciemne brazowe po mnie;)
Pinka fleszem po oczach dostała to oczy zamkneła;) a wtedy akurat nie spała:)
Masala bo ona jest spokojna,na szczescie;)
Buziak to było wczoraj po południu tak po 16 ze dwie godziny nie spała a w nocy nie mamy jeszcze problemow ze spaniem;)
 
reklama
Do góry