reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
To ja Wam polecę coś co może Wam życie ułatwić. Mi to doradziła dziewczyna która poznałam w szpitalu. Przy przewijaniu mam przygotowana pieluszkę tetrowa która jak dziewczynki rozbieram to podkłam pod pupe z pampersem. Wtedy go dopiero odpinam, przemywam pupkę, smaruje i zakładam nowego. a ze często sie im zdarza siusiać w trakcie albo po pokremkowaniu to jestem w stanie szybko złapać siku na ta pielszuke zamiast np.na pajac, kaftanik czy rożek:) dużo razy mi to uratowało tyłek:) hi hi:-D:-D
 
To ja Wam polecę coś co może Wam życie ułatwić. Mi to doradziła dziewczyna która poznałam w szpitalu. Przy przewijaniu mam przygotowana pieluszkę tetrowa która jak dziewczynki rozbieram to podkłam pod pupe z pampersem. Wtedy go dopiero odpinam, przemywam pupkę, smaruje i zakładam nowego. a ze często sie im zdarza siusiać w trakcie albo po pokremkowaniu to jestem w stanie szybko złapać siku na ta pielszuke zamiast np.na pajac, kaftanik czy rożek:) dużo razy mi to uratowało tyłek:) hi hi:-D:-D

dokładnie tak robiłam przy Piotrusiu:tak: ubranka były suche i czyściutkie, a obsikana czy "obkupkana" pieluszka lądowała w praniu.
 
Witajcie Marcoweczki :-) Jestesmy juz w domku :-) Wpadlam tylko wrzucic zdjecie Julka, pozostale watki musza niestety poczekac do jutra, moj maly wampirek znowu sie melduje :-) Usciski dla wszystkich!

Julek_12.03.11_a.jpg
 
Dziewczyny dzieciaczki przesłodkie, przypomniało mi sie jak nasza córcia była taka mini;-)
Buziak Szymonek jakbym widziała naszą hanie taka sama czupryna:tak::-D i piekna kobitka z Ciebie:tak:
 
reklama
To ja Wam polecę coś co może Wam życie ułatwić. Mi to doradziła dziewczyna która poznałam w szpitalu. Przy przewijaniu mam przygotowana pieluszkę tetrowa która jak dziewczynki rozbieram to podkłam pod pupe z pampersem. Wtedy go dopiero odpinam, przemywam pupkę, smaruje i zakładam nowego. a ze często sie im zdarza siusiać w trakcie albo po pokremkowaniu to jestem w stanie szybko złapać siku na ta pielszuke zamiast np.na pajac, kaftanik czy rożek:) dużo razy mi to uratowało tyłek:) hi hi:-D:-D


Przy Karolince to się sprawdzało, niestety przy Dawidku już nie, bo zazwyczaj siku w każdą stronę leci :-D wciąż nie mogę się przyzwyczaić :unsure:
 
Do góry