reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

Pinka to byla sesja zaraz przed kapiela:) wiec juz porozbierany a za slini sie litrami to tak wlasnie wyglada:)) a nos jak prawdzily chlop:):D
 
reklama
IMG_1256.jpgIMG_1257.jpgIMG_1260.jpgIMG_1259.jpgto teraz ja sie swoim dzieckiem pochwale jak z mamą wczoraj kompoty pichciła
IMG_1258.jpg
 
Papcia ale się ubawiłam jak zobaczyłam "zabawki" Lenki:-D Już Ci rośnie mała pomocnica ;-)
 
Papcia -Lena twardo pomaga;-) a mój jak by drewnianie łopatki wziął do buzi to by sie chba zapłakał na amen............bo juz mu gryzzaków nie daje tak sobie dziąsła pocharatał...
 
Ostatnia edycja:
reklama
madziulka ... Olo to prawdziwy przystojniak ... z resztą wszystkie marcowi mali mężczyźni są przystojni ... a i małym kobietką nic nie brakuje :-)
koncia ... z Maxa kawał chłopa ... niedługo do gondoli sie nie zmieści ;-)
papcia ... no to masz towarzystwo w kuchni :-)
 
Do góry