reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

Mama Niki....Nicolka to śliczna dziewczynka...jakie ma duże niebieskie oczęta:tak: A czy na tej fotce z małą to Ty?? Chyba tak,nie?:-)

Owco....Wiktorek to ładny chłopczyk....nie widziałam wcześniejszych zdjęć,nie moge porównać jak dziewczyny:sorry: Przystojniacha:tak:

Teraz troszkę nas;-)
Na drugim zdjęciu Nadusia ze swoja koleżanką Nataszką.....na pewno znacie:tak:
A na trzecim z zaspaną mamusią:-D;-)
 

Załączniki

  • 039.jpg
    039.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 70
  • 060.jpg
    060.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 82
  • 070.jpg
    070.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 80
  • 072.jpg
    072.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnia edycja:
reklama
RoXy wasza Jagódka jest przesłodka :tak:a te brazowe oczka śliczne!rosnie wam piekna królewna!
Moja droga ..Córeczka Roxy ma na imię Nadia...a Jagódka to moja synowa :-p;-)czyli córcia mojej forumowej siostry...vel Agi_k_m...to tak w nawiasie


Słodka ta Twoja Niki...jakie ma oczyska duże , wygląda jakby wiecznie zdziwiona była :-D, śliczna dziewczynka....

Ankzoc zdjęcia Majeczki rozbrajające, najbardziej lubię te z chrupkiem :tak:...rzęsami to będzie kiedyś zamiatać przed chłopakami...ojj niech Twój M już zasieki buduje ;-)
No i bardzo podobna do Ciebie...córcia mamusi :tak:

Roxy ależ Nadia jest słodka , a oczy ma po prostu nieziemskie
:tak:
kochana z Ty...nawet zaspana wyglądasz...fiu,fiu..chciałabym tak wyglądać
;-)

ja żadnych nowych zdjęc Damisia nie mam, jakos ostatnio nie mam weny by robić mu fotki,ale znalazłam coś co zapewne ucieszy miłośniczki uśmiechu mojego synka...tu jeszcze bezzębnego uśmiechu :sorry:
 

Załączniki

  • Damianek 032_zmień nazwę.jpg
    Damianek 032_zmień nazwę.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 42
  • Damianek 029_zmień nazwę.jpg
    Damianek 029_zmień nazwę.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 43
  • Damianek 039_zmień nazwę.jpg
    Damianek 039_zmień nazwę.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 44
  • Damianek 042_zmień nazwę.jpg
    Damianek 042_zmień nazwę.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 39
  • Damianek 046_zmień nazwę.jpg
    Damianek 046_zmień nazwę.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 38
  • Damianek 048_zmień nazwę.jpg
    Damianek 048_zmień nazwę.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 42
  • Damianek 058_zmień nazwę.jpg
    Damianek 058_zmień nazwę.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 46
  • Damianek 064_zmień nazwę.jpg
    Damianek 064_zmień nazwę.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 57
  • Damianek 121_zmień nazwę.jpg
    Damianek 121_zmień nazwę.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 45
przepraszam drobna pomyłka:zawstydzona/y:jakos tak szybko z rozmachu wzieła mi się Jagda,a miała być Nadia:tak:oj ja rozczepana jestem:tak:dzieki Confi ,że mnie poprawiłaś:-)
 
Roxy - ale fajne foteczki:tak::-). No i widzę, że w końcu spotkałyście się z Marzenka - suuuper!!!
Nataszka ślicznie wygląda (wyciągła się bardzo). A gdzie wspólna foteczka - Mamusie&córeczki:eek::-D??
Naduśka wygląda na długaśną dziewuszkę no i te jej brązowe oczęta - cudna!!!

Damiśku - mój Ty Kochany Szkrabku - Bosski jesteś - wiesz o tym?? Na wszystkich foteczkach jesteś po prostu do schrupania!!! a przy 2,5 i 6 Twoja Teściowa się rozpłynęła....:-):-):-) No i widzę, że przeszedłeś na wielkogabarytowe flaszki - zuch chłopczyk:tak::-):-):-)
 
aga_k_m, barmanko,Roxy dziekuje serdecznie w imieniu Wicia, jesli chodzi o wloski to fakt dostal jeszcze bujniejszej fryzurki, juz ma za soba pierwsze ciecie grzywki choc podobno nie wolno przed rokiem :sorry: ale nie mam pojecia dlaczego, maly nic nie widzial siegala mu za nosek :szok::-D

Roxy31 sliczna masz coreczke, niewyspana tak :szok: to ja nie chcem ogladac zdjec jak jestes wyspana:-D
 
reklama
roxy, Nadia jest przecudna. oczęta jak węgielki :tak::-) ty też wyglądasz rewelacyjnie :tak::tak:

mama Niki, piękna fioletowa choineczka :tak:

confi, Damiś jak zwykle bossski :tak: piękne te foteczki z bliska, gdzie widac same jego oczka :tak::-) flaszkę ma niewąską :-D:laugh2:mały pijoczek

 
Do góry