reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

Adaś jest rozkoszny, do schrupania;)

Zuzka niesamowicie polubiła leżenie na brzuszku P1040834.jpg
Bardzo często chichocze jak dzikus P1040751.jpg
Nie wyobrażam sobie siebie bez niej:) P1040754.jpg
 
reklama
hej sierpnióweczki, znalazłam Was ;o)

brakuje mi czasu żeby do Was zagladąć ;o(

Ale sierpniowe dzieciaczki są przecudne, nie mogę się napatrzyć i nie które tak pięknie głowę podnoszą nawety na rączkach się opierają, qrcze ja chyba mojego za rzadko układam na brzuszku...

Może w ten długi weekend uda mi się Was troszkę poczytać i dodam zdjęcia mojego krasnala..

Pozdrawiam wszystkie mamuśki i dla dzieciaczków ślę buziaki w noski ....
 
Luizka Piotruś super zajada,a jaki papuśny jest. Ja dawałam swojemu jabluszko zeskrobane - smakował ale bez entuzjazmu, dostał też do polizania czekoladkę i to zaskoczenie w oczach bezcenne :) szkoda że fotki nie strzeliłam.
 
dziewczyny można 3 miesięcznym maluchom dawac już takie rzeczy jak jabłko lub kaszka?? byłam pewna ze od 4 miesiąca..
 
reklama
pisze ze od 4 miesiaca ale kiedys dawalo sie od 3 miesiaca i bylo dobrze.
moj bardzo dobrze toleruje . Pomalu mozna dawac bo ja to max z 20 ml mleka robie wiec to duzo nie jest a brzusio przyzwyczai sie :)
 
Do góry