reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

Martatt swietną masz córcię i jaka duuuza:))) heh

Zdjęcie-0266.jpgAlanek tak właśnie sie smieje do.....zlewozmywaka:))):-D...do mamy NIET:no::wściekła/y::baffled:
Zdjęcie-0258.jpga tak działa na niego leżaczek:szok:....pełna hipnoza:-D
 
reklama
k8.jpg a to Piotrus z mamcia w wannie:)

ta woda wyglada jak brudna ale to emolium ;p


Bombusiu- usmiech powalajacy.!!!

Martatt- sliczna duza dziewuszka:) czadowa fryzure ma;p

Andzia- miny na medal:) slodziaszek:)

Ciamajdko-widze Edytka chce juz raczkowac;p

Bogusia-uu jaka mala piratka:)

Neftis- jak slodko lulka boziu cudny widok:)

GSC-mala ksiezniczka:) ale slicznie kolorowo w lozeczku:
 
Ostatnia edycja:
Andzia1987 – no faktycznie mina rozbrajająca
Martatt – no i chwała, bo zdjęcia super, a to na ramieniu rozbrajające
Bombusia – to już się nie dziwię dlaczego wykorzystujesz leżaczek do zrobienia np. tego sosu do spaghetti
Luizka4don – ja tez już czekam aż @ sobie pójdzie i zaraz potem wykąpię się z Adą – zazdroszczę (tak pozytywnie oczywiście)
 
Andziu - miny powalajace hehe
Bombusiu - ale on duzy!!! wow. jakby moja babcia powiedziala - zdrowo odchowany :)
Marttat - ale slodziak :) i ma bardzo wyrazne rysy twarzy, juz takie okreslone - po kim?? :)
Luizka - ale slodko :) musze tez sprobowac wykapac sie z malym.
 
słodziaki cudowne....:)))))))))
widzę że kąpiele się przyjęły:) ja mam juz za soba dwie.. ogólnie ja się lubie kapać i przyda mi sie emolium na skórę, więc stwierdzilismy że co dwa dni wanienka, co dwa dni wanna... tak na zmianę, a Edytka to uwielbia:)
 
martuska85 sliczna pociecha:)
andzia super synek, super usmiech:)
martat no sliczna córunia, jak moja brunetka;)
bombusia ehh Alanek - śliczne fotki:)
bogusia007 śliczna córcia:) mała piratka:)
neftis Twoja córa też piękna:) słodziutka:)
GsCz piękny maluszek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry