reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

ciamajdko no slicznosci ta twoja corcia :) a oto my.................... 100_1864.jpg100_1867.jpga moja lubi przebieranki ;) tu wcieliła sie w malego pirata hee
 
reklama
Kilka najnowszych fotek naszej Zuzanki
zasypiamy po odbijaniu^^P1040097.jpg
tańczę sobie z tatą:) P1040112.jpg
padnięta po wizycie u babciP1040132.JPG
po kąpieli:)P1040165.jpg

Wszystkie dzieciaczki są przesłodkie i rosną jak na drożdżach:)
 
Ciamajdko - piekne zdjecie, zawsze tak cudnie razem wygladacie :)
Bogusiu - sliczny piracik :) a gdzie spacerujecie?? w parku oliwskim??
Neftis - sliczna kruszyna, cudnie w tej zielonej sukience :) mam nadzieje, ze kiedys tez bede mogla komus ubierac sukienki :)
GSC - ale kolorowo ma Twoja Oliwcia :) a ta krowka - boska :)
 
Ciamajdko - piekne zdjecie, zawsze tak cudnie razem wygladacie :)
Bogusiu - sliczny piracik :) a gdzie spacerujecie?? w parku oliwskim??
Neftis - sliczna kruszyna, cudnie w tej zielonej sukience :) mam nadzieje, ze kiedys tez bede mogla komus ubierac sukienki :)
GSC - ale kolorowo ma Twoja Oliwcia :) a ta krowka - boska :)


my spacerujemy w parku orunskim - kolejne dzieciaki sa urocze az miło sie je ogląda
 
A to kilka fotek małego Gabryszarda :)

20100929006.jpg20100929007.jpg
słodki bobas na huśtawce :)

A tutaj mina miesiąca. Wygłupy u mamy na kolanach ;) Widać troszkę trądziku niemowlęcego. Na szczęście już prawie całkiem zszedł ;)
20100913041.jpg20100913037.jpg
 
reklama
Do góry