reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

reklama
piotrus.jpg a tak podnosze juz głowke:)
 
Z wysypką na buzi.jpg
To mój Wojtuś z wysypka nabuzi, moze podpowiecie czy to potówki czy może alergia? na głowce też zaczynaja się pojawiać. Wasze bobaski takie śliczne, aż mi żal mojego szkraba.
 
Kochane... wszystkie nasze sierpniowe dzieciaczki sa przesliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!


Urszulka ja bym się wybrała do lekarza poniewaz mi to na potówki nie wygląda, a malutki ma tego bardzo duzo. Ale tak jak napisała navijka Wotuś i tak jest sliczny!!!!!!!!!!!!!! A nasz Adaś też ma krostki na buźce ale ma ich bardzo mało i to jest trądzik niemowlęcy.

A oto Adaś :-)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Do góry