reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

20100916053.jpg To może i my się pokażemy :)
 
reklama
dziewczyny dopiero teraz widzę, po porodzie - co to znaczy zakochać się w maluchu, w jego urodzie... kazde z tych naszych dzieciaczków maja swój urok, są piekne, słodkie... najlepsze jest to że szukam podobieństw do mojej Edytki;P

znowu pojedliśmy:-D
4d344f4ea97c8633med.jpg
 
bogusia007 - cudna mała, fajną minkę ma na 2 zdjęciu - takie zdziwienie:-D, nasz też uwielbia jazdę samochodem
Anecia - super wygląda Adaś - a wydanie spacerowe rewelka, w leżaczku minka ciekawa ;-)
monika373 - śliczna córa
kassia181- słodziutka mała
martitka - Victorek wygląda świetnie a zdjęcie z czapeczką z uszkami wymiata :-D
koralowa - cudny, nasz maluch też tak śmiesznie ze smokiem wyglądał, taka mała buźka i wielki smok ;-), pierwszy też był nuka teraz ma nuby - dużo lepszy i inny kształt
duralex - minka rewelacyjna pt. "kto tam jest?"
ciamajdko - mój jak podje też ma taki wyraz pyszczka:-D
zanetka - jaki śmieszek :-)
 
weroneczka sliicznyy Joachimek!! Boski :)

Luizka Piotruś tez sliczny :)

Riba ale pulpecik z twojego Olivierka sliczny rowniez

zreszta co jabede sie rozpisywac kazde dzidzi tu sliczne jest!! )

:)
A to mój pulpecik juz urosla :)
Kopia SDC10387.jpg
goła dupcia hehe

SDC10393.jpg
po kąpieli :)
 
reklama
Do góry