reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

neftis kupiłam na all... nie ma metki:/

słodziaki:)))))))))))))))))))))))))))))))))) nie moge pisac za bardzo bo usypiam małą...
 
reklama
DobraCzarownica, Marianna - slodkie te wasze dzieciny:)

A nasza Matylda uwielbia spac w lezaczku...no i tu moje obawy, bo taki dzidzius to chyba nie powinien zbyt dlugo w lezaczku byc. W nocy spi jak ta lala w lozeczku, a w dzien zalezy w lozeczku albo w lezaczku :p

Mój też od dziś zaliczył juz lezaczek z zawieszonymi grzechotkami, spokój był całe pół godziny huuuura, ale mój synek ma ustawioną na razie pozycję leżącą, bo na wpółsiedzącą to stanowczo za wczesnie!
 
3 tygodnie.jpg a to mój Bartosz na zdjęciu ma już 3 tyg.

ciamajdko mój mały prawie każdą noc spał z nami, wczoraj dopiero odniosłam sukces wychowawczy i spał całą noc w łózeczku:) mam nadzieję że teraz już będzie lepiej! i że wreszcie sie wyśpimy, bo niestety ale łózko ledwo dla nas dwoje starcza!
 
Przesliczny synek i kochani rodzice- mamusia wyglada cudownie:)))

Zobacz załącznik 280531 a to mój Bartosz na zdjęciu ma już 3 tyg.

ciamajdko mój mały prawie każdą noc spał z nami, wczoraj dopiero odniosłam sukces wychowawczy i spał całą noc w łózeczku:) mam nadzieję że teraz już będzie lepiej! i że wreszcie sie wyśpimy, bo niestety ale łózko ledwo dla nas dwoje starcza!
Ale slodko mi sie spi- :tak::-).

No to spróbuję jeszcze raz :-)
Oto nasze Serduszko Mikołaj :-) Kawał mężczyzny:-) 4460g, 58cm :-)

Zobacz załącznik 280244
Przesliczne oczy ma Twoje malenstwo,:tak:-slodkosci.

Zobacz załącznik 280103Zobacz załącznik 280101Zobacz załącznik 280100Zobacz załącznik 280099Zobacz załącznik 280098Zobacz załącznik 280097

Lila śpi w zasadzie w łożeczku, nad ranem jak M wstanie i chce dospac po karmieniu to juz jej nie odkłądam, tylko śpimy razem ile wlezie:)
Cudowna Lila i kochany braciszek- ciekawa jestem czy moje malenstwa beda zgodne za rok. Super.


A jesli chodzi o spanie w lozeczku to moje malenstwo nie spedzilo jeszcze ani jednej nocy ze mna w lozku- no moze raz mi sie przysnelo po karmieniu ze 2 godz:)))A wiec na rzie spi w mini lozeczku - takie malenkie co mam go blisko do 3 miesiaca. A pozniej pojdzie w lozko, no zobaczymy co wtedy bedzie- ale generalnie to mysle ze kazdej z nas przyda sie konsekwetnosc- wkladamy w lozko i przetrzymujemy.
Moja Wiki spala wylacznie w lozku do1.5 roczku - pozniej sama zaczela do nas przychodzic:( no ale trudno, ja bylam w ciazy wiec nam to coraz mniej przeszkadzalo. Szymonkowi tez raczej nie pozwolimy spac z nami, chociaz milo jak takie malenstwo sie w Ciebie wtuli.
 
Wszystkie dzieciaczki cudne :-) takie fajne ludki ;-)
Ciamajdko - mój też śpi ze mną, po 1 sam nie lubi, po 2 na razie nie mamy gdzie postawić łóżeczka - po przeprowadzce w październiku spróbuje go przyzwyczajać do łóżeczka choć boję się że to może być trudne... A marzy mi się żeby w końcu przespać noc w łóżku w ramionach męża:sorry2: ech...
 
reklama
Do góry