reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

maleństwo DOBREJCZAROWNICY!!!:)

dd3421b429990ae4med.jpg
przesliczne malenstwo:))

slodkosci:)))
 
reklama
jak te Wasze dzieciaczki spią same? w łożeczku i w ogóle.. moja albo przy nas albo wcale... i masz babo placek...

przepiękne...:)
 
jak te Wasze dzieciaczki spią same? w łożeczku i w ogóle.. moja albo przy nas albo wcale... i masz babo placek...

przepiękne...:)

No mój póki co śpi sam w łózeczku, czasem sie buntuje, ale ja sie nie poddaję ma spać i juz, za to tatuś od razu mięknie i synka na ręce bierze, choć ja go strofuje, ze potem w dzień nic nie będe mogła zrobić heh.......wczoraj wyjęliśmy leżaczek-zobaczymy jak zadziała!

Dobraczarownica słodkości masz:)))
 
DobraCzarownica, Marianna - slodkie te wasze dzieciny:)

A nasza Matylda uwielbia spac w lezaczku...no i tu moje obawy, bo taki dzidzius to chyba nie powinien zbyt dlugo w lezaczku byc. W nocy spi jak ta lala w lozeczku, a w dzien zalezy w lozeczku albo w lezaczku :p
 
Ciamajdko, moja Zuzilla w nocy bez problemu śpi u siebie, gorzej w ciągu dnia, musze ją usypiać na ręku albo w foteliku i dopiero taką uspaną sru do łóżeczka, nie daj Panie Boże coś szturchnę przy wsadzaniu do łóżeczka, wtedy to od razu oczy jak 5zł i na abarot znowu usypianie.

A tak poza tym jakiej firmy jest ten różowy gruby pajacyk z kapturkiem ze zdjęcia, mojej zmarźlaczce przydałby się taki, świetny jest.
 
reklama
Do góry