reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

martatt, Zuzia ma osiem zębów ale pierwszy wyszedł jej dopiero w siódmym miesiącu.

panienka, bez przesady z tą czapką, moja w upał póki jedzie w wózku i jest w cieniu parasolki to nie ma nic na głowie, jak siadamy na koc albo idziemy na plac zabaw to zakladam jej cienki kapelusik (bez osłonek na uszy), w ogóle nie przejmuje się uszami i bardzo współczuję dzieciom, które w 35 stopniowym upale mają czapy zawiązane pod brodą:( Jak jest trochę chłodniej, tak, że ubieram Zuzkę na długi rękaw, na głowe zakladam jej chustkę i też nie sprawdzam co 5min czy uszy ma zakryte. Jestem zdania, że czapka jest po to, by nie zmarznąć, a skoro nie warunków do marznięcia to czapa też nie jest potrzebna;)
Dodam jeszcze tylko, że (odpukać) Zuzia jeszcze mi nie chorowała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzia_83 ale Jaś już urósł!!! pamiętam jedno z jego pierwszych zdjęć (nie wiem dlaczego ale go zapamiętałam) i normalnie chłopak z niego dużyyyyy, chociaż drobnej budowy! i chyba ciutkę się zmienił na buźce :-)

Neftis Zuzka jaka laseczka :-) hehe ale jaka malutka złośnica ;-) słodka! a Ty laseczka ze ho ho :-)

martatt słodką masz niunię! a co do czapek to mój też często (nawet bym powiedziała że bardzo często) bez jeździ a jesli już mu zakładam to kapelusz bez nauszników albo czapkę z daszkiem... bo moim zdaniem problemy z uszami wynikają ewentualnie z przeciągow a nie z przebywania na dworze, nawet w wietrzny dzien. Jedynie jak jest zimniej to zakładam mu tzw pilotkę :-)
 
Anecia dziękujemy za miłe słowa:) ja cały czas przejmuję się że mój Jaś to taki chudzielec:) ale fajnie że tu na forum też uważacie że on wcale nie wygląda tak jakby ważył niecałe 7kg:)
Neftis Zuzia jest przeurocza:) nie mogę się na nią napatrzeć:)
Martatt super dziewczyny wyglądacie:) a ptaszor też fajny:) ja też lubie robić zdjęcia ale ostatnio czasu jakos brakuje:)
Panienka co do czapek to my jak jest ciepło też zakładamy tylko kapelusik:) ale musze się rozejrzeć za jakąś chustą:)
A tu kilka zdjęć Jasia z piątku i z niedzieli:)
IMG_0334.jpgIMG_0343.jpgIMG_0358.jpgIMG_0356.jpgIMG_0369.jpgIMG_0371.jpg
 
Madziu Jaś jest słodki i nie martw się Jego wagą, mój Marcin też nie waży wiele ;-)
Neftis Zuzia jest śliczna, a Ty wowww!
martatt pojawiaj się jak najczęściej ze swoją ślicznotką :-)
a tu my z psem mojego Taty, w niedzielę.
z Ogim.jpg
 
Agulek ślicznie razem wyglądacie:) a pies super:)
Lilijanno ale rozbawiona Ada:) i ślicznie sama stoi:) ciekawe kiedy mój Jaś wogle zacznie się przemieszczać:)
 
cześć dziewczyny, dawno mnie nie było a dzieciaczki są już takie duże!
no i jak już wcześniej wspomniano przesłodkie wszystkie sierpniowe bąble!
nie wspomnę o mamusiach - kwitnące młode mamy!
- aż miło zaglądnąć i popatrzeć na Was;)
pochwalę się moją malutką Ingunią;)
 

Załączniki

  • BILD0461.jpg
    BILD0461.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 64
  • BILD0441.jpg
    BILD0441.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Madzia83 super chłopak, a jaki irokez:) ja mojej też robiłam ale już ma za długie włoski i tylko jej kręcę loka małego z przodu:)))
Agulek80 świetnie wyglądacie, ale pies bije wszystko! Rewelacja, będzie syn go używał jak konika :p
Lilijanna Adusia śliczna, roześmiana :) wspaniały Skarbek!
Nervita , fajną masz włochatkę:) a jaką ma sukienunię w groszki, my mamy podobną ale fioletową:)
 
Do góry