reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

reklama
Śliczne są wszystkie sierpniowe dzieciaczki:) a tu kilka naszych zdjęć z niedzielnej wyprawy do zoo:)


IMG_0187.jpgIMG_0189.jpgIMG_0237.jpgIMG_0246.jpgIMG_0250.jpgIMG_0266.jpgIMG_0269.jpgIMG_0281.jpg
pencil.png
 
Martatt mieszkamy w Gdańsku, więc w zoo też byliśmy w Gdańsku:) Jasiowi bardzo się podobało, oglądał zwierzątka ale chyba bardziej interesowali go inni zwiedzający ludzie:) tak sobie teraz spojrzałam że mieszkasz w Grójcu mój mąż pochodzi z tamtych stron:) mieszkał w takiej małej miejscowości między Grójcem a Górą Kalwarią:)
 
Ooo jaki tu ruch:) Wspaniałe dzieciaczki, wszystkie takie radosne.
Dawno nas nie było, Zuzka rośnie, przypomnimy się;)

P1120123.jpgP1130805.jpgP1120151.jpgP1130745.jpgP1130559.jpgP1120660.jpgP1130523.jpgP1130580.jpgP1130780.jpg
 

Załączniki

  • P1130741.jpg
    P1130741.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnia edycja:
Madziu to Mąż musi Cię bardzo kochać, skoro taki kawał za Tobą pojechał :))) no fakt, moja Niunia w zoo była zachwycona, a przede wszystkim ilością innych Dzidzi, które nie mniej bacznie przyglądały się jej:) już niebawem jedziemy ponownie, a głównie przez moją nową pasję- fotografia ptaszorów :D poniżej ja z Wikunią w zoo... kiepsko jeszcze z moim powrotem do dawnej smukłości, ale cóż... nie będę się ukrywać jak dzikus po drugiej stronie monitora... swoją drogą, trochę słońca też by mi się przydało. A obok, przedstawiam- PTASZOR :D nie wiem co to, ale nie mogę doczekać się naszego następnego spotkania :)
DSC06078.jpgDSC06011.jpg

Neftis, córeczkę masz super, a ile ma ząbków- wooow!!! Mojej się pierwszy wykluwa dopiero! No i korzystając z okazji pogratuluję szczupłej figurki.:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry