reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

008.jpg
haha.jpg
 
reklama
GSC śliczna Oliwka z "ukrytą" mamą ;-)
Madzia_83 super śmieszek z Jasia :-)
Agness011 ale Tommy uroczy :-) witamy Was wśród Nas :-)
Cosya super Mikołajek :-)
Fusik super masz pociechy :-)
luizka4don Piotruś jak zawsze super :-)
Neftis fajna Zuzanka :-)
urszulka202 super synuś :-)
marii79 hehe super :-)
 
dziewczyny każda pociecha jest super:)

Marii 79 a nie boisz się tych szelek?? bo nam ortopeda powiedzial - kategoryczne nie z powodu stawów biodrowych, które są zbyt obciążone...
 
Pajkaa - w sumie to tak,ale my dajemy miska do tego doslownie na chwile na jakies 5 minutek i to tak moze 2 razy w tygodniu,jak sie przypomni:-)Milosz jest zachwycony,ale wlasnie ze wzgledow zdrowotnych ograniczamy;-)
 
szelki to takie samo ZUO jak chodziki
poza tym to zdecydowanie za wcześnie na takie gadżety, każdy lekarz Ci to powie
 
no mysmy jak byli na usg bioderek lekarz powiedzial Państwa syn ma zdrowe bioderka nie spieprzcie tego chodzikiem i szelkami a ja w szoku bylam :) mowie, ze Sebek ma pchacz :)powiedział, ze ok byle nie chodzik
 
Pajkaa, u nas było podobnie, z tym, że Zuzia miała zdiagnozowaną dysplazję stawów biodrowych w 1 tygodniu życia więc jestem wyczulona na temat;) Już jest zdrowa ale ortopeda przestrzegał przed chodzikami, szelkami i zbyt wczesnym stawianiem dziecka.
 
Neftis - oj rośnie Ci gwiazdeczka :-)
Urszulka202 - jaki zadowolony Wojtuś jest u prababci :-) , moja zaraz w niebogłosy wzywa pomocy :-)
Marii79 - Miłoszek na nocniku mnie powalił :-)

a ja do tego podchodze rozsądnie - skoro Marii79 pisze że okazjonalnie na chwilę to czemu nie ?, podobnie jest z TV, mówią że dizecko do 3 lat nie powinno oglądać, co jest nie wykonalne !!! w granicach rozsądku kilka chwil przed telewizorem nikomu nie zaszkodzi... tak samo jest z wieloma innymi rzeczami, ale podsawą jest ROZSĄDEK :-)
 
reklama
Fusik zgadzam sie :) ja tylko piszę co nam powiedział ortopeda:)
no ja nie widze mojego dziecka bez TV :p tzn on zawsze kuka jak leci nawet jak go tylem postawie to i tak sie wierci:p
 
Do góry