reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

reklama
To i ja wrzucam swój bo wreszcie coś mi się bardziej uwidoczniło. Chociaż mąż mi robił zdjęcie brzucha w wersji "wciągniętej", "wydętej" i "normalnej", to jest podobno normalna, chociaż nie chce mi się wierzyć;)
A tak przy okazji, co sądzicie o tym zestawieniu kolor ściany - listwa- podłoga? Na przeciwległej ścianie mamy tapetę z ciemnym brązem i ciemne meble i ciemna listwa tam idealnie pasuje, ale tak się zastanawiamy czy tutaj nie lepsza byłaby pod kolor paneli. Normalnie już chyba ze 3 razy woziliśmy listwy w te i z powrotem do castoramy i nie możemy się zdecydować, więc może pomożecie podjąć decyzję:-D

8lUIS3M.jpg
 

Załączniki

  • 8lUIS3M.jpg
    8lUIS3M.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 102
Jotemka- naprawdę w zyciu bym nie powiedziała że to twoja 5 ciąża. Super zgrabna figurke zachowałaś i brzuszek zgrabniutki.

Madziolina- jednak wszystko zależy od ujęcia na zdjeciu. Na moje oko na pierwszym jest mniejszy a to ten sam tydzień tak?

Kmireszel- fajne zdjęcie brzuchatek super pamiątka.

Misiarska- szacunek kochana, to jest dopiero lokal no ale wiadomo ze tam 2 lokatorów.

Dagmar- to ja dołanczam do grona turlanych, a właśnie gdzie zdjęcie twojego brzucholka?

Ja na swoje usprawiedliwiene dodam że zamieszcze jutro bo wogóle jakoś nie fotografuję brzucha, w ciąży z Alanem też w kółko to odkładałam i teraz załuję.
 
Dziewczynki, piękne brzuszki.
Misiarska, Twój fajny, pokaźny, ale to 2 dzieci jest przecież!!!!

Jotemka- naprawdę w zyciu bym nie powiedziała że to twoja 5 ciąża. Super zgrabna figurke zachowałaś i brzuszek zgrabniutki.
Olu, dziękuję, to moje 6 dziecko będzie... Nadal jakoś nie dowierzam...
 
Jotemka- naprawdę w zyciu bym nie powiedziała że to twoja 5 ciąża. Super zgrabna figurke zachowałaś i brzuszek zgrabniutki.

Madziolina- jednak wszystko zależy od ujęcia na zdjeciu. Na moje oko na pierwszym jest mniejszy a to ten sam tydzień tak?

Kmireszel- fajne zdjęcie brzuchatek super pamiątka.

Misiarska- szacunek kochana, to jest dopiero lokal no ale wiadomo ze tam 2 lokatorów.

Dagmar- to ja dołanczam do grona turlanych, a właśnie gdzie zdjęcie twojego brzucholka?

Ja na swoje usprawiedliwiene dodam że zamieszcze jutro bo wogóle jakoś nie fotografuję brzucha, w ciąży z Alanem też w kółko to odkładałam i teraz załuję.

zapraszamy do klubu turlaczek.
:)
Mojego wciąż nie ma :/
 
a to my, też się turlamy, brzuchol ogromny ale jaki kochany !DSCN2000.jpgDSCN2008.jpg
 

Załączniki

  • DSCN2000.jpg
    DSCN2000.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 90
  • DSCN2008.jpg
    DSCN2008.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 90
To i ja wrzucam swój bo wreszcie coś mi się bardziej uwidoczniło. Chociaż mąż mi robił zdjęcie brzucha w wersji "wciągniętej", "wydętej" i "normalnej", to jest podobno normalna, chociaż nie chce mi się wierzyć;)
A tak przy okazji, co sądzicie o tym zestawieniu kolor ściany - listwa- podłoga? Na przeciwległej ścianie mamy tapetę z ciemnym brązem i ciemne meble i ciemna listwa tam idealnie pasuje, ale tak się zastanawiamy czy tutaj nie lepsza byłaby pod kolor paneli. Normalnie już chyba ze 3 razy woziliśmy listwy w te i z powrotem do castoramy i nie możemy się zdecydować, więc może pomożecie podjąć decyzję:-D

Zobacz załącznik 595548



ladniutki brzuszek, mam podobnej wielkosci!
mi sie tam podoba ta listwa, dodatkowo jestem zwolenniczka, ze w pokoju jak juz po jednej stronie jest ciemna to i po drugiej powinna byc!
 
reklama
Do góry