reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

dagmar hehehe niezły pomysł z tym turlaniem, nie będziesz dźwigac ;)

misiarska bliźniaki się rozpychają już :) śliczny, duży brzusiu :) jak spanie? nie przeszkadza Ci za bardzo?

kroczek_k to pewnie kwestia wzrostu, u mnie się rozpycha wzdłuż na razie, wszerz powoli :) za to jak wystrzeli mi nadle piłęczka to już się boję :) mojej mamie nagle wyskoczyła w połowie 6 miesiąca :)
 
reklama
Nina - śpię jak zabita :-) Maluchy na razie w nocy grzeczne. Idę tylko siuisiu raz lub dwa razy.

dagmar - ja już chodzę jak mały pingwin. Także z chęcią dołączę się do turlania ;-) A przytyłam tylko 2,5 kg. Ruchy są takie, jakbym miała małą ośmiorniczkę w brzuchu. Czuję dwie pary rąk i dwie pary nóg :-) Już mocno dają o sobie znać....
 
Nina - śpię jak zabita :-) Maluchy na razie w nocy grzeczne. Idę tylko siuisiu raz lub dwa razy.

dagmar - ja już chodzę jak mały pingwin. Także z chęcią dołączę się do turlania ;-) A przytyłam tylko 2,5 kg. Ruchy są takie, jakbym miała małą ośmiorniczkę w brzuchu. Czuję dwie pary rąk i dwie pary nóg :-) Już mocno dają o sobie znać....

nie źle, moje jak nieraz daje to się zastanawiam ile ono ma kończyn :D
 
Misiarska jaki super blizniakowy brzuch. Wygladasz swietnie. To musi byc niesamowite czuc dwojeczke. Moj maly tez niezle kopie i czesto po prawej stronie sie uklada tak ze czuje ewidentnie twarde "cos" jak pomacam. Jeszcze nie rozpoznaje co jest co ale pamietam ze pozniej to wiedzialam dokladnie czym mnie Tymek szturcha czy reka czy noga.
 
reklama
Do góry