reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

reklama
Miliondni, Patuśka, Kroczek_K - cudowne brzuszki!!!! Aż nie do uwierzenia jak się szybko rozrastamy:-) Myślę, że żadna z nas już raczej nie będzie narzekać na brak brzuchola:-D

Dagmar - bardzo się cieszę, że wstawiłaś swój brzuszek. Jest piękny i okrągły jak piłeczka. Masz super domek dla swojej córeczki i z całą pewnością będzie chciała w nim długo pomieszkać.

Dzisiaj również chwalę się moim brzuszkiem z 20 tygodnia. Jutro zaczynam drugą połowę ciąży. JUUPIIII!!!:-)

20t.png 20ta.png
 

Załączniki

  • 20t.png
    20t.png
    90,5 KB · Wyświetleń: 225
  • 20ta.png
    20ta.png
    117,3 KB · Wyświetleń: 212
Kroczek, Ty też masz śliczny brzuszek!
Dagmar, wydziwiasz! taki ładny brzuszek, a tak długo go chowałaś przed nami, naprawdę jest się czym chwalić! Poproszę częściej nowe zdjęcia.

A inne,to co? :-) Gdzie Wasze brzuszki? Mam przyjechać z aparatem i sama Wam sesje porobić???

Ola10, chyba o czymś sobie zapomniałaś:p
 
Madzikm, o kurcze, to jesteśmy prawie na tym samym etapie ciąży, jestem tylko 1 dzień za Tobą:) Wstawiłaś już zdjęcie czy dopiero później? Jeśli już wrzuciłaś, to się nie wyświetla...
 
Miliondni, Patuśka, Kroczek_K - cudowne brzuszki!!!! Aż nie do uwierzenia jak się szybko rozrastamy:-) Myślę, że żadna z nas już raczej nie będzie narzekać na brak brzuchola:-D

Dagmar - bardzo się cieszę, że wstawiłaś swój brzuszek. Jest piękny i okrągły jak piłeczka. Masz super domek dla swojej córeczki i z całą pewnością będzie chciała w nim długo pomieszkać.

Dzisiaj również chwalę się moim brzuszkiem z 20 tygodnia. Jutro zaczynam drugą połowę ciąży. JUUPIIII!!!:-)

Zobacz załącznik 595890 Zobacz załącznik 595891

No proszę cię bardzo, teraz to już chyba widzą w pracy? Bomba.

Ja też się cieszę, że się nakombinowałam ale sińców nie widać :D
 
Madzikm - sliczny brzusio! :)))

A my sie dzis z brzuszkiem cieszymy, bo tatus jutro wraca :) 22 tydzien.
ImageUploadedByForum BabyBoom1385473220.401771.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1385473220.401771.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1385473220.401771.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 236
reklama
Do góry