reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

Kurcze dziewczyny jakie biusty:)) Ja przed ciążą miałam 75 C a teraz już jest D albo E .

Marcia jaki fajny brzuszek:))
 
reklama
misiarska, moi są mega szczęśliwi, popłakali sie na wieść o tym, ze będzie rodzeństwo.... Dotykają brzucha, gadają o tym b.często. Uwielbiają oglądać filmy o życiu płodowym, szczególnie Ci starsi.
Ja zaczęłam od 75C-70D... a przed ciażą miałam 70G. Nigdy nie zeszłam poniżej miseczki F.... Wstawię Wam fotkę sprzed kilku lat w biustonoszu do karmienia... na głowie.... Zaznaczam - po porodzie piersi się nie zmieściły....Zobacz załącznik 596680

eee Wy sie tak tym biustem chwalicie, a ja mam male b... teraz moze sie troche pelniejsze zrobily, ale chyba jeszcze urosna? ale z drugij strony moze i lepiej, ze sa male?
 
To ja jak co sobote wstawiam swoj brzuszek!
AAA nie zwracajcie uwagi na balagan za mna i za lekko zdezelowane majtki, przypadek... :-p
DSC_0703.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0701.jpg
    DSC_0701.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 128
  • DSC_0703.jpg
    DSC_0703.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 123
Ostatnia edycja:
No pięknie laseczki!
Marcia jak przypomnę sobie Twój brzusio z początku to nie chce się wierzyć, ze tak urósł :-)
Madziolina niezły, niezły Rzeczywiście rośnie :-)
A ja swoją fotkę zaraz usunę. Ten biustonosz na fotce to był... 75J...
 
Marcia, Madziolina - śliczne brzuszki!!!!:-)

Dziewczyny, ależ wy macie biusty, niezłe ciężary musicie dźwigać:szok::szok:. Ja z misieczki B przeskoczyłam na C, a to dla mnie wielki powód do radości, że chociaż trochę coś urosło z przodu:-)
 
Dziewczyny śliczne brzucholki!
Jak tak na Was patrzę to cieszę się że nie ja jedna już nie długo będę się turlać ;-) muszę zrobić fotki to wrzucę. Wczoraj rozmawiałam z bratem na skypie to śmiał się że już taka wielka jestem i co będzie w kwietniu...

Joulatto super fotka, synuś się pyta czy mojemu brzusiowi też taką uśmiechniętą zrobimy :-) a czy to za Tobą to poduszka POOFI???
Bo sama się na taką czaję i nie wiem czy warto.. mam problem ze spaniem na lewym boku a ona chyba by pomogła.
 
reklama
Do góry