reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

reklama
Dziewczyny brzuszki cudowne i Dagmar wreszcie swój piękny i dzielny pokazała:-):-) Duże i małe, o różnych kształtach ale wszystkie wyjątkowe ! ( Chociaż oczywiscie moja kochana teściowa przykazdej wizycie wypomina mi, że jaka ja jestem wielka i w ogole patrzy mi na rece jak cos jem, a jem do cholery jak normalny człowiek:baffled:.)
Ja w tym tygodniu cierpie na bezsenność i zasypiam dopiero rano, razem z Mężem który wraca z nocki:szok:
 
:-) miliondni jak Ty to robisz... mój też ma nocki ale jak on się kładzie to ja wstaję, teściowej grzecznie powiedz, że nie życzysz sobie komentarzy, głupio jej się zrobi jeśli jest człowiekiem i więcej się nie odezwie, przynajmniej w tym temacie...

Dziewczyny brzuszki rosną aż miło :-) ja swojego jeszcze nie wystawiłam na widok publiczny, jakoś mi tak dziwnie bo większy jest niż brzusio misiarskiej, która przecież ma dwójkę, no nie wiem może się przełamię a tymczasem uciekam na połówkowe, oby wszystko było dobrze. Miłego dnia!
 
Dziewczyny brzuszki cudowne i Dagmar wreszcie swój piękny i dzielny pokazała:-):-) Duże i małe, o różnych kształtach ale wszystkie wyjątkowe ! ( Chociaż oczywiscie moja kochana teściowa przykazdej wizycie wypomina mi, że jaka ja jestem wielka i w ogole patrzy mi na rece jak cos jem, a jem do cholery jak normalny człowiek:baffled:.)
Ja w tym tygodniu cierpie na bezsenność i zasypiam dopiero rano, razem z Mężem który wraca z nocki:szok:

zrób to samo powiedz jej
"mamusia coś przybrała, może to menopauza? Bo mamusia wie, w pewnym wieku trzeba już się pilnować "
:-) miliondni jak Ty to robisz... mój też ma nocki ale jak on się kładzie to ja wstaję, teściowej grzecznie powiedz, że nie życzysz sobie komentarzy, głupio jej się zrobi jeśli jest człowiekiem i więcej się nie odezwie, przynajmniej w tym temacie...

Dziewczyny brzuszki rosną aż miło :-) ja swojego jeszcze nie wystawiłam na widok publiczny, jakoś mi tak dziwnie bo większy jest niż brzusio misiarskiej, która przecież ma dwójkę, no nie wiem może się przełamię a tymczasem uciekam na połówkowe, oby wszystko było dobrze. Miłego dnia!

czekamy na wyniki.
Co do brzuszka to na zdjęciach mój jest duuużo mniejszy, może twój też? :)
 
Ha ha ha Dagmar dobry tekst:) Miliondni ja też jestem za takim rozwiązaniem:)
An fotografia trzymamy kciuki:) i dawaj brzuchola:))
 
Dziewczyny brzuszki cudowne i Dagmar wreszcie swój piękny i dzielny pokazała:-):-) Duże i małe, o różnych kształtach ale wszystkie wyjątkowe ! ( Chociaż oczywiscie moja kochana teściowa przykazdej wizycie wypomina mi, że jaka ja jestem wielka i w ogole patrzy mi na rece jak cos jem, a jem do cholery jak normalny człowiek:baffled:.)
Oj znam to z pierwszej ciąży: ale ty utyłaś.... cholera mnie brała jak to słyszałam. byłam w 7 miesiącu ciąży, do tamtej pory chyba z 10kg przytyłam, ale bez przesady, nie toczyłam się, bo zaczynałam od 62kg przy wzroście 172! Łączę się w bólu, a Dagmar rzeczywiście super Ci poradziła :-D:-D:-D:-D
 
No to i ja wrzucam swój z dzisiaj :) zaczeliśmy 23 tydzień :)
CAM00080.jpg
 

Załączniki

  • CAM00080.jpg
    CAM00080.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 197
an-fotografia - dagmar też się wydawało, że ma większy ode mnie i co? Jest mniejszy i do tego śliczny. Czekam z niecierpliwością na Twój :-)

Aniołek - ślicznie się zaokrąglasz :-)

milondi - dagmar Ci poradziła najlepiej. Trzeba raz a dobitnie :-)
 
reklama
Do góry