reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

a ja nigdy nie sypałam kwiatków bo nie miałam tego stroju, całe dzieciństwo to było moim marzeniem, niestety niespełnionym...
dziewczynki w strojach krakowskich zawsze mnie rozczulają

Tymek boski:-D co wy tym dzieciom dajecie? jedno zasypia w huśtawce, inne na skoczku:-D:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak bronowicki to jest, tylko w jednym miejscu w Krakowie to robią. Ja kupowałam siostrze i jej podawałyśmy samolotem jeszcze z Ulą tam byłam w pracowni i babeczki wszytko ręcznie, ja mierzyłam fajnie w tym się człowiek czuje:tak:
 
Gosha, no fakt. O oktawie nie pomyślałam, a widziałam te tłumy w krakowskich strojach w czwartek. Ja też sypałam. A jak. Tyle, że ja ze Śląska, choć strój krakowski też miałam. Taki "ogólnie" krakowski :p. Nie znam się na tym :). A Tymon cudny na tej huśtawce :D. Choć jakiś taki smutny obrazek ogólnie. Samotne dziecko, padło ze zmęczenia, jeszcze się huśtawka nie zatrzymała na dobre :p.
 
Ja też małej conajmniej do 12-13 roku życia nie pozwolę przekuc uszu tak jak mi mama nie pozwoliła ale wogóle uważam że takim maluchom nie powinno się przekuwac ja bym się teraz głownie bała że moja to zeżre:confused2:
weronka Tola przesłodka:-D
Gosha ale super Majka wygląda w tym stroju zawsze mi sie takie podobały:-)
 
CAM00108.jpg A ja stoję sobie od dnia mamy 26.05:-)
SDC11083.jpg Moja słodzinka ;-)
 

Załączniki

  • CAM00108.jpg
    CAM00108.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 52
  • SDC11083.jpg
    SDC11083.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 51
Pamelcia nie powinno sie przekluwac, bo Ty tak uwazasz, czy sa jakies przeciwwskazania? No i jak "zezrec" sobie kolczyki:confused: Srednio to widze.
Gosha piekna Mala Krakowianka, a dla Tymka stroj gdzie?;)
 
reklama
Do góry