reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

Karolina może, może bo Laura i Blanka miały przebijane bez, no ale miały prawie 2 lata, moja mama stwierdziła, ze jak funduje, to full wypas :-p
 
reklama
ja też od roku kolczyki miałam, a teraz mam różne fazy raz nosze, raz nie
Ninka śliczne wielkie oczy ma
Tola, do reklamy się nadaje, taki słodziak z niej
Tymek to klon dzag, przeboski jest
Zosia, ma suknię jak księzniczka
Adaś, wygląda na bardzo zadowolonego z wizyty w kulkowie ;)

świetne dzieciaki!
 
Cudne dzieciaki :))).

Irisson cudnie Ninie w kolczykach. Narobiłaś mi smaka. Ja bardzo lubię kolczyki i Mani przebiję uszyska kiedyś, ale teraz bym się bała, że sobie wyrwie i zje:confused2:. Kółeczka odpadają na bank, bo wyrwie z korzeniami, a takie na sztyft obawiam się, że też mogłyby zostać przez mojego małego majsterkowicza rozpracowane. Poza tym niewygodnie się w takich śpi...One są jakoś dostosowane do noszenia non stop? Pozabezpieczane?

dzag ja się tam o brud i zarazki nie lękam...Mania szaleje na placu zabaw, dotyka wszystkiego, potem łapy do buzi, bo jakże inaczej...Niech się uodparnia na świat. Im wcześniej tym lepiej, jestem za pełnym naturalizmem w kwestii czystości, czyli higiena tak, ale bez przesady. Nadmiar sterylności jest zdecydowanie bardziej szkodliwy niż syfu.
 
Dzag popieram ,bodziaki z Biedronki sa super, mimo tyyyylu prań ani sie kolory nie sprały ani materiał nie powyciągał,a cena naprawdę niska jak na taką jakość.
Bejbi z tej ślizgawki to nie puszczaliśmy samego, m go trzymał;)

Powiem Wam,że ja mimo ,że pod wieloma względami przesadzam, z tym akurat jakoś nie miałam obaw. Niech sie mały hartuje za malucha,bo zarazki go nie ominą i tak,chyba ,że byłby spokojnym czyścioszkiem,a na to się nie zapowiada:-p
Rzeczywiście trochę może za mały jeszcze na takie miejsca,ale od czego ma się młodą mame? latałam z nim po tych tunelach,basenach i co mnie zaskoczyło, nawet mamusie ,które siedzały z gazetką przy stolikach patrzyły na to z uśmiechem,a nie ...z oburzeniem:)
Weronkazzz Tola jest słodziutka, w ogóle miło popatrzyć na takie (chyba;) ) grzeczne słodkie dziewczynki jak się ma w domu małego łobuziaka:-D
 
Ostatnia edycja:
Żeby nie było wątpliwości - ja jak najbardziej jestem za takimi placami zabaw i szaleństwami Bąbli wśród kulek :). Na pewno Tymka zabierzemy. Może nie teraz, bo jeszcze chyba za mały, a tam większe dzieci szaleją, ale na pewno wparujemy kiedyś między kulki. To tylko takie "coś" w głowie mówi, że zarazki :D. Ale niech sobie mówi :p.
 
Dzag ale dobrze,że zarazki ,trochę dziecko ich potrzebuje. Moj m za dziecka był ubierany jak na syberie i w czystkości wielkiej chowany a teraz alergik i na zmiany pogody wiecznie chory:/
A te krainy zabawy to na prawdę fajna rzecz,szczególnie przy juz trochę starszych ,mających duuuuzo energii bąblach:tak:
 
Aia Młoda nawet nie zwraca uwagi, Laura to samo, końcówki są krótkie i nie przeszkadzają jej w spaniu, ogólnie, tfu,tfu nie mamy jeszcze żadnych problemów ;-)
 
Aasi bo to przecież zawsze jest na pokaz a nie dla dziecka. Dziecko nie ma potrzeby podobania się światu. To jest dla rodziców jak wiele innych rzeczy co nie znaczy że jest złe ;-)
 
reklama
trochę offtopic to ale Hania też była już w sali zabaw, miała może z pół roczku ;) potrafiła już raczkować, siedzieć i wstawać przy rzeczach i bawiła się lepiej niż Natalia :) prawie przez trzy godziny. wiadomo że nie było zbyt czysto ale starałam się o tym nie myśleć :p
 
Do góry