reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

reklama
Dziusiaj moja malenka skonczyla 3 tyg, trzyma glowke juz sama jak chce ale nie zadlugo. Bylam z nia u lekarza i malenka wazy teraz 3160g ale niestety nie zmierzyli jej.
 
A tak spi moj maly baczek u babci na rekach.
211111111111115nc.jpg
 
Swietnie to zdjecie u babci!!!!!!!!!
Moj tak nie chcial spac twierdzil ze jest zbyt powazny ;) Spa tzlko i spi w lozeczku na rekach to tylko jak nie ma innej mozliwosci :)
 
mlody gdyby umial, to by mi sie zarumienil :) agask, pokaze mu jutro zdjecia karoliny, oj mysle, ze slinka pocieknie.. niezla babeczka :)
 
reklama
Witamy was w trojeczke a niedlugo w czwóreczke nasz"synus"niedlugo skonczy roczek.
Oskar nie jest naszym biologilcznym dzieckiem .
Jestesmy ustanowieni z mezem rodzina zastepcza dla Oskara.
Oskar jest u nas od 5 miesiecy po tym jak porzucila go wlasna matka.
Moja znajoma prowadzi rodzinne pogotowie opiekuncze.a ja jestem na tzw.wszelki wypadek:)
Oskar trafil do niej majac niecale 7 m-cy zaniedbany i przez nikogo nie kochany,byl zaniedbany i malkenki jak na swoj wiek nie siedzial nie potrafil trzymac glowki jedynie dwa zabki slicznie blyszczaly.
Teraz dorownal wzrostem i waga do swoich rowiesnikow a dwa tygodnie temu postawil swoj pierwszy kroczek ,teraz juz mu to nawet ladnie wychodzi:)



 
Do góry