reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych lipcowych brzucholi

reklama
Hej mnie dawno nie było. Widzę że nie tylko ja rosne choć nie dawno mi się wydawało że chyba to troche za szybko... Więc dołączam do grona brzucholi zdjęcie wprawdzie sprzed półtora tygodnia ale już widać:) Na dniach postaram się o coś bardziej aktualnego;-) oczywiście to 14+3 tc jutro zaczynam 16 tc wg USG
 

Załączniki

  • 14+3 2.jpg
    14+3 2.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 79
No kochane fajne macie te brzuszki!!! cacy......!!! Ja postaram sie coś zrobić ale w pasie mam tylko 87cm wiec jeszcze poczekam.... bo zbytnio nie widać....
 
Hej :)
Nie mam ostatnio czasu w ogóle tutaj zaglądać - jesteśmy w trakcie przeprowadzki i strasznie dużo mamy spraw na głowie :/
Ale co jakiś czas wpadam poczytać co u Was - strasznie tego dużo, ciężko nadrobić :) mam nadzieję, że wkrótce uda mi się znowu wchodzić tutaj w miarę systematycznie :)

Śliczne macie brzusie - a to mój :)

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :)


Zdjęcie0052m.jpg
 
reklama
Do góry