reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych lipcowych brzucholi

reklama
maqnio poczekaj jak nas wybrzuszy porządnie może niektóre z nas później nadrabiają brzuszkiem hmmm a Twój się zatrzyma :D
 
dziewczynki kochane ja tam mogę miec tak jak em_ka pisze bucho az do nieba, moge miec takiego "małego gigant"a oby dzidziol był zdrowy, reszte wytrzymam:):):) poczekamy i zobaczymy jak Was chudzinki kochane jeszcze wybrzuszy:)
 
mi wszyscy znajomi powiedzieli ze przy mojej budowie ciala bedzie mi widac jedynie brzuszek, bo jesli tak dalej pojdzie jak teraz, ze przez te ponad 3 miechy przytylam tylko 1 kg czy 1,5 to mozliwe ze sie sprawdzi to co powiedzieli, ucieszylabym sie bardzo ^^
 
em_ka własnie fajnie jakby poszło tylko a brzunio, latwiej po porodzie zgubić, gorzej jak człowiek cały tyje, wtedy gorzej ze strata kilogramów. Ja od początku ciązy nie przytyłam ani grama.Waże sie co tydzien i sama sie dziwie jak to mozliwe ze waga stoi i brzucholinek rosnie? i czy to w ogóle mozliwe? waga nowa, ale moze sie popsula.
 
em_ka proszę Cie nawet tak nie mysl:-) wypluj tfu tfu...
a tak na powaznie to chyba niemozliwe..oby, nie wiem jakbym sobie rade z dwójka dała. Z drugiej strony moze by i fajnie było, razem odchowane, razem by sie bawiły: 2 w1 :) ale poki co nastawiam sie na jednego dzidziola, i jak bedzie sie tak na swiecie wiercił jak teraz w brzuszku, to jedno takie sreberko mi wystarczy:)
 
reklama
Do góry